• GoHome Professional
pogodan barem 60 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pogodan barem 60 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pogodan barem 60 m2 najnovije

  • Za upit "pogodan barem 60 m2 najnovije" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 1.465 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen 3,0 dupleks u naselju Karaburma, u mirnoj ulici prepunoj zelenila i parkova. Ovaj dupleks sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom ,kupatila i terase na prvom nivou ( 40m2) i dve prostrane spavaće sobe i kupatila na drugom nivou ( 40m2). Drugi nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja za svakodnevni život, nalazi se ovaj potpuno renoviran trosoban stan koji predstavlja idealan spoj funkcionalnosti, komfora i odlične investicije. Stan je uknjižen i pogodan kako za stanovanje, tako i za različite poslovne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pogodan barem 60 m2 najnovije'
108.300 €
108.300 €
179.000 €
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 163.000 €, 90,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Nalazi se u neposrednoj blizini Univerziteta "Singidunum", JKP "Infostan", privatne klinike i jos privatni firmi.Pored lokala nalazi se veliki parking. Dosadasnja delatnost u lokalu je bila ugostiteljstvo. Prostor je pogodan za apsolutno sve delatnosti. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 59.000 €, 93,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se manja trosobna kuća u Željezničkom naselju. Sastoji se od trpezarije i dnevnog boravka, dve zasebne sobe, kupatila, kuhinje, natkrivenog ulaza i jedne zasebne sobe koju je moguće pripojiti kući. Pored kuće je garaža. Postoji kolski ulaz i zidana garaža. Pored kuće je plac....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 249.000 €, 110,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Centar grada – Drinčićeva ulica | Jedinstven salonski stan | 110m² | Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Na prodaju jedinstven salonski stan u Drinčićevoj ulici, u neposrednoj blizini BITEF teatra, u samom centru grada. Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade sa ukupno četiri....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 150.000 €, 117,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Moderan, odlično uređen prostor za uživanje na vodi. Pozicioniran na Makiškoj strani, nedaleko od restorana Kraljičin vagon. Dobar prilaz. Nalazi se na na metalnim pontonima i dodatnim ojačanjima. Grejna površina je 80m. Donji nivo se sastoji od prostranog dnevno boravka povezanog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 468.000 €, 117,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan, izuzetno svetao i funkcionalan stan u ulici Miloja Đaka, pogodan kako za porodičan život, tako i za različite poslovne namene. Zahvaljujući dobro organizovanom rasporedu i odvojenom spavaćem delu, nekretnina pruža visok nivo komfora i privatnosti. Stan se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKA MITROVICA, 908.500 €, 955,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan poslovno-magacinski objekat građen u čeličnoj konstrukciji sa panel oblogom, što obezbeđuje dugotrajnost, energetsku efikasnost i niske troškove održavanja. Ukupna površina parcele iznosi 3.384 m². Bruto površina objekta je 955 m², dok je neto površina 914,22....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 684.000 €, 7200,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA – PLAC 72 ARA SA UKNJIŽENOM KUĆOM, JAKOVO Lokacija: Jakovo, u blizini EXPO centra i glavnih saobraćajnica Površina placa: 72 ara Kuća: Uknjižena, 100 m² Odlična pozicija – direktan izlaz na glavnu ulicu Kompletna infrastruktura – struja i voda na placu Pogodno za: građevinske....

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 340.000 €, 605,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Malom Mokrom Lugu, idealan za investiciju. Pogodan za izgradnju stambene zgrade sa brojnim parking mestima, uz mogućnost kombinacije stambenog i poslovnog prostora. Izvrsna lokacija za budući razvoj. Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene. Kontaktirajte....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 250.000 €, 5100,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Kotež, plac od ukupno 51ar. Gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju. Moguća je podela placa na četiri placa. Nalazi se na 250m od Zrenjaninskog puta. .

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 11.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja poljoprivrednog zemljista-Banja Jošanica(Soko Banja)Na prodaja poljoprivredno zemljište-livada u selu Jošanica u neposrednoj blizini Soko banje. Udaljeno 5 km od sela,na samom zemljištu je izvor pijace vode. Pogodno za seoski turizam . Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 1.450.000 €, 2200,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Plac kod instituta Torlak 22 ara. U Vojvode Stepe dve parcele 6+16 ari. Indeks zauzetosti 30%, inteks izgrađenosti 2.0 Mogućnost plaćanja u kvadratima 25%. Pogodan za investitore. Za svaku preporuku. .

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 140.000 €, 43200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Ravan plac pravilnog oblika, dimenzija oko 200 x 200m. Plac se nalazi na oko 400m od asfaltnog puta ( do samog placa vodi dobar kolski nasut put). Struja i voda su na oko 200m od placa. Izuzetno pogodan za sve vrste poljoprivredne proizvodnje, pre svega voćarstva. Moguće je dokupiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 398.000 €, 188,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Reprezentativan poslovni prostor na prestižnoj lokaciji Novog Beograda – prekoputa Arene Na prodaju je vrhunski poslovni prostor površine 188 m², smešten u kvalitetnoj zgradi na adresi Bulevar Arsenija Čarnojevića, na Novom Beogradu – Blok 28. Lokacija predstavlja jednu od najtraženijih....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 240.000 €, 397,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Porodična kuća u mirnom delu naselja Kaluđerica U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću sa ukupno četiri nivoa SUT + PR + 1 + PK. U polusuterenu se nalaze 2 prostrane garaže , kotlarnica i ostava za ogrev, dok se u prizemlju , na spratu i u potkrovlju nalaze zasebne stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 880.000 €, 649,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Hala na dva nivoa u industrijskom kompleksu u blizini Bulevara kralja Aleksandra i izlaza na autoput. Sastoji se od proizvodnog dela, magacinskog prostora i dve kancelarije. Ima svoj parking i prilaz, alarm, video nadzor, fizičko obezbeđenje (noćni čuvar). Pogodno za kupovinu na kredit.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.