• GoHome Professional
pogodan 2170 m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pogodan 2170 m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pogodan 2170 m2 uknjižen

  • Za upit "pogodan 2170 m2 uknjižen" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 75 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 2060 m2 (malo manji)
    • 2280 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 2100 eura
    • do 2700 eura (prosečna cena)
    • do 3200 eura
    • do 27 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 22.000 €, 2172,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026. - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene, u blizini puta ka Vrtištu. Ukupna površina placa je 2172m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima tri ulazna fronta, jer je sa tri strane okružen katastarskim putevima preko....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 460.000 € na 450.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NOVI SAD, Klisa, 450.000 €, 2200,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 460.000 €
08.04.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121279, struja, kanalizacija, uknjižen, plac. građevinski plac površine 2.247 m², u okviru industrijske poslovne zone Novog Sada.Izuzetna lokacija. Sentandrejski put Novi Sad. Blizina auto-puta 1km.Plac je kompletno ograđen i asfaltiran, odmah spreman za upotrebu.Pogodan....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 112.500 €, 2200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od lepših pozicija, na 350 metara od centra, prodaje se plac od 22,5 ari. Plac se nalazi u blizini glavne ulice, malo uvučen, u mirnoj i tihoj ulici, okružen zelenilom. Postoji infrastrukturna mreža ( asfalt, voda, struja, gas) i omogućava priključak za navedeni plac. Plac....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pogodan 2170 m2 uknjižen'
60.000 €
60.000 €
7.000 €
  Plac, TRUPALE, 22.000 €, 2172,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 450.000 €, 2200,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121279, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. gradjevinski plac povrsine 2.247 m², u okviru industrijske poslovne zone Novog Sada. Izuzetna lokacija. Sentandrejski put Novi Sad. Blizina auto-puta 1km. Plac je kompletno ogradjen i asfaltiran, odmah spreman za upotrebu.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Dragobraća, 16.850 €, 2100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene, površine 2100 m2. Ukupnu površinu zemljišta čine dve parcele koje se nalaze jedna pored druge. Plac je ravan, nalazi se pored lokalnog puta, u blizini su priključci vode i struje. Pogodan za gradnju. Uknjižen, vlasnik 1/1.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PEĆINCI, 800.000 €, 2090,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan proizvodni prostor, blizu industrijske zone pogodan za sve delatnosti, zidan objekat, uknjižen. Sastoji se od kancelarijskog prostora, proizvodne hale, restorana za radnike i dva stambena prostora za goste koji mogu da funkcionišu i kao kancelarije po potrebi. Mogućnost i....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 61.700 €, 2284,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 2284m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš, Leskovac, u blizini fabrike Yura. Ulazni front 11,5m. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih, skladišnih, trgovinskih objekata....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 367.360 €, 2296,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan plac, lepog, pravilnog oblika u blizini Brzog Broda sa izlazom na Bulevar Svetog Cara Konstantina. Površina placa je 2296m2, gradjevinsko je zemljište. Zbog svoje lokacije, površine i oblika je pogodan za poslovne objekte različite namene, od auto placa, predstavništva....

 
 
 
  Plac, ZLATIBOR, 240.000 €, 2300,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 79747, struja, uknjizen, plac. Odlican plac na lepoj lokaciji pogodan za sve namene,deljiv,poseduje informaciju o lokaciiji,ķ.o.Branesci na tacno 1.8 km od hotela Mona,sa prelepim pogledom na Tornik. Cena nije fixna. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:....

 
 
 
  Plac, JUNKOVAC, 10.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 2000 m2. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena., jer se nalazi u građevinskom području. Dozvoljena je izgradnja. pogodan za izgradnju hala, magacina, proizvodnih pogona ali i stambenih objekata,....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 269.900 €, 2000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, deljiv plac, dobra povezanost sa svim delovima grada. Pogodan za gradnju objekata poslovne namene - za magacine, manje hale. Imamo informaciju o lokaciji. Za sve dodatne informacije molimo da nas kontaktirate. Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade.....