• GoHome Professional
podrum uknjižen 40 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • podrum uknjižen 40 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - podrum uknjižen 40 m2 pala cena

  • Za upit "podrum uknjižen 40 m2 pala cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.432 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosečna cena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 170.000 €, 41,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 180.000 €
06.03.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

U Novopazarskoj ulici, u blizini Kalenić pijace, Čuburskog parka i hrama Svetog Save nudimo mali salonski stan u odlično održavanoj renoviranoj zgradi sa lepim unutrašnjim i zaštićenim dvorištem. Stan se nalazi u visokom prizemlju i nije moguće u njega gledati sa ulice a u dužem periodu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 110.000 €
10.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjižen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne autobuske i železnicke stanice.Dnevna soba ima izlaz na terasu, kuhinja je odvojena. Manja soba ima dovoljno prostora za bračni krevet i....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 84.000 € na 81.700 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 81.700 €, 40,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 84.000 €
27.03.2026 - 81.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129044, I/IV, terasa, uknjižen, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'podrum uknjižen 40 m2 pala cena'
123.600 €
123.600 €
172.000 €
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 110.000 €
15.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne autobuske i zeleznicke stanice. Dnevna soba ima izlaz na terasu, kuhinja je odvojena. Manja soba ima dovoljno prostora za bracni krevet i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>