• GoHome Professional
podrum pala cena najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • podrum pala cena najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - podrum pala cena najnovije

  • Za upit "podrum pala cena najnovije" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 3.102 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 209.000 € na 205.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 205.000 €, 102,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 214.000 €
29.04.2026 - 209.000 €
20.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan duplex stan 102m² (uknjiženih 59m2 )– kompletno renoviran, 4.5 soba, terasa,podrum,ostava u ulici Radnih Akcija. Na prodaju moderan duplex stan površine 102m², smešten na 5. spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i kompletno renoviran visokokvalitetnim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 212.000 € na 199.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 199.000 €, 45,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 212.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najlepših ulica Profesorske kolonije, nadomak Botaničke bašte Jevremovac, prodaje se izuzetno prijatan stan. Ova nekretnina predstavlja spoj mirne mikrolokacije i gradske dinamike – idealna za one koji žele centar grada, ali bez gradske buke. Na poslednjem, petom spratu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 430.000 € na 389.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 389.000 €, 84,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 420.000 €
29.03.2026 - 430.000 €
20.05.2026 - 389.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130534, III/, salonski, uknjižen, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se troiposoban salonac od 84 kvadrata, smešten na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu – Vračarski plato, nedaleko od Hrama. Stan se nalazi na trećem spratu predratne uređene zgrade, bez lifta,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'podrum pala cena najnovije'
365.000 €
216.300 €
202.000 €
 
-4%

Promena cene sa 99.000 € na 95.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 37,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 99.000 €
20.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan – Železnik, ul. Darinke Radović U mirnom i dobro povezanom delu Železnika. U blizini su prodavnice, škole, vrtić i javni prevoz, što ga čini praktičnim za svakodnevni život. Nekretnina je uknjižena , bez tereta i zabeležbi , ppogodna za kreditne kupce ,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 80.000 €
03.03.2025 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 130.000 €, 210,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 140.000 €
20.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi garaža sa pomoćnim objektom koji ima podrum, ukupno oko 70m2 korisne površine. Prizemlje kuće se sastoji od: ulaznog hodnika odakle se ulazi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 385.000 € na 375.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 375.000 €, 160,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.10.2025 - 380.000 €
03.11.2025 - 410.000 €
19.12.2025 - 395.000 €
28.01.2026 - 510.000 €
30.01.2026 - 390.000 €
17.04.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Djeram, Djevdjelijska, 4.0, 160 m2 sa terasom i balkonom, V od V spratova, dupleks, cg, lift, video nadzor, uknjizen na 157 m2, podrum, mogucnost kupovine 1 do 3 parking mesta u garazi, zgrada iz 2010. godine. Prvi nivo: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 350.000 € na 340.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 410.000 €
30.03.2026 - 390.000 €
08.04.2026 - 380.000 €
29.04.2026 - 360.000 €
13.05.2026 - 350.000 €
20.05.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel, bez lifta, interfon, ktv, internet, 3 klime, brzo useljiv, kompletno renoviran, uknjizen na 65 m2, podrum, zgrada iz 1965. godine. Odlican....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 61, 245.000 €, 78,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 260.000 €
20.02.2026 - 255.000 €
20.03.2026 - 250.000 €
20.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 61 - Jurija Gagarina 2.5, 78m2(terasa 7m2), 13/14, CG, dva lifta, podrum, interfon, klima, video nadzor. Kompletno renoviran stan, moderno opremljen, jako svetao, komforan, funkcionalno raspoređen, na odličnoj lokaciji. Tokom renoviranja zamenjena je stolarija,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 228.000 € na 210.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 210.000 €, 108,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.05.2025 - 248.000 €
01.06.2025 - 228.000 €
20.05.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

U naselju Braće Jerković na prvom spratu nalazi se ovaj komforana trosobna kuća. Na samom ulazu je prostran hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije. Prostarno kupatilo sa prirodnom ventilacijom, kuhinja sa trpezarijom koja izlazi na veliku terasu, dve spavaće sobe sa zajedničkom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 122.000 € na 119.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 140.000 €
16.01.2026 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.900 €
04.02.2026 - 129.000 €
06.02.2026 - 126.900 €
04.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €
20.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 175.000 € na 169.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 61, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 199.900 €
22.04.2026 - 189.000 €
29.04.2026 - 182.000 €
08.05.2026 - 175.000 €
20.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je funkcionalan dvosoban stan za renoviranje, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Jurija Gagarina (Blok 61), na jednoj od najtraženijih lokacija. Stan se nalazi na sedmom spratu uredne višespratnice, koja poseduje putnički i teretni lift, video nadzor....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 430.000 € na 389.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 389.000 €, 84,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 430.000 €
20.05.2026 - 389.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se salonski stan u Mačvanskoj ulici, u mirnom delu Vračara, poznatom po stabilnom stambenom okruženju i dobroj povezanosti sa gradom. Stan se nalazi u održavanoj predratnoj zgradi sa renoviranom fasadom, u mirnom i lepo uređenom okruženju. Površine je 84m2 i smešten je na....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 150.000 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 160.000 €
20.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan trosoban stan na prizemlju kvalitetne stambene zgrade iz 1989.g.Funkcionalan porodični stan, nalazi se u neposrednoj blizini okretnice autobusa 74 i 27, a blizina vrtića, škole, prodavnica i potpuno uređena infrastruktura su benefiti ove lokacije.Trostrano orjentisan,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 175.000 € na 169.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 189.000 €
26.04.2026 - 182.000 €
08.05.2026 - 175.000 €
20.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, svetao, funkcionalan 2.-soban stan sa terasom, u blizini šetališta, reke, parkova i prirode. Pogodnost stana je što je izuzetno funkcionalan, a pozicija 7.sprata stan čini veoma svetlim i pogodnim za pogled prema parku. Nalazi se na VII spratu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 135.000 € na 131.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELI POTOK, 131.000 €, 36,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjižen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlično lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vešto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 355.000 € na 349.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 349.000 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 355.000 €
20.05.2026 - 349.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Salonac kod Balkanske ulice, na raskrsnici sa ulicom Milovana Milovanovića. Stan je na 3. spratu od 5 zgrada ima lift i centralno grejanje. Takozvana kraljevska gradnja iz 1937.godine. Stan je četvorosoban, dvostran, sa dva ulaza, dva mokra čvora, ima i terasu koja jednim delom gleda....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 390.000 € na 375.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 375.000 €, 160,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 375.000 €
02.01.2026 - 510.000 €
01.02.2026 - 390.000 €
20.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 68284, V/VI, dupleks, lift, terasa, uknjižen, podrum. Prelep penthaus na prodaju od 160+ m2 u mirnom kraju na Zvezdari.Četiri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, balkon, zatvorena terasa od 30 m2, ostava, dva kupatila I dva odvojena ulaza u stan.Odlična lokacija (nekoliko....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 218.000 € na 199.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 199.000 €, 56,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 215.000 €
06.02.2026 - 235.000 €
01.05.2026 - 218.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 56m2 ( 52m2 merena kvadratura + 2 terase ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , bez lifta , eg / mermerni radijatori , perfektan , kompletno , luksuzno renoviran stan , odmah useljiv ( neuseljavan posle renoviranja ) , dvostrano orijentisan jug - zapad....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 228.000 € na 218.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 218.000 €, 64,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 228.000 €
20.05.2026 - 218.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Strukturno odličan dvosoban stan, lako adaptibilan u dvoiposoban (bočni francuski prozor), dvostrano orijentisan i u izvornom stanju. Odličan za život i kao investicija. Nalazi se u srcu bloka 70, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za udoban život. Prostorije: ulazni hodnik,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 207.000 € na 202.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 202.000 €, 38,00 m2 cca 5320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 207.000 €
20.05.2026 - 202.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mali stan, velika prilika – Donji Dorćol! Ako tražite pametnu investiciju ili sladak, funkcionalan stan na top lokaciji – ovo je to. Skenderbegova ulica, u srcu Donjeg Dorćola, na korak od svih važnih sadržaja grada. Uknjižen na 38m², realno 41m² – pametno iskorišćen prostor koji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 135.000 € na 131.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 131.000 €, 36,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi kompletno renoviran 1,5 stan na veoma traženoj lokaciji u Zaplanjskoj ulici, naselje Braće Jerković. Stan ima 36m² i odličan funkcionalan raspored, idealan kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Nekretnina je kompletno renovirana i spremna za useljenje, a uz stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>