• GoHome Professional
podrum do 2700 eura/m2 70 m2 Najnovije klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • podrum do 2700 eura/m2 70 m2 Najnovije klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - podrum do 2700 eura/m2 70 m2 Najnovije klima

  • Za upit "podrum do 2700 eura/m2 70 m2 najnovije klima" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 240.000 €
05.09.2025 - 210.000 €
14.11.2025 - 205.000 €
17.12.2025 - 200.000 €
11.01.2026 - 195.000 €
15.02.2026 - 190.000 €
20.03.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120766, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju trosoban potpuno namešten dupleks stan na Novoj Detelinari. Na prvom nivou su dnevna soba sa trpezarijom, kupatilo,kuhinja i terasa. Gore su dve spavaće....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 90.000 €, 70,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124799, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, može zamena(), deljiv, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 150.000 €
25.03.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129390, II/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju klasičan dvoiposoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na drugom spratu od četiri bez lifta. Dvostrano je orijentisan. PVC stolarija. U blizini su škola, obdanište, marketi, a oko zgrade ima puno zelenila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.400 €, 70,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODIČAN STAN, atraktivna lokacija. Prelep raspored! Kuhinja odvojena od dnevnog boravka + 2 spavaće sobe. Gradnja je izuzetno kvalitetna. Podovi: drvo parket. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 175.500 €, 70,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Vrhunska ekskluzivna lokacija kao i stan - Bulevar Nemanjića do parka Sv.Save Ul Romanijska, prodajem lep izuzetan kompletno lux renoviran i kompletno sa svim novim stvarima opremljen TROSOBAN komforan stan, sunčan svetao stan prelep pogled, uređeno lepo okruženje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131815, V/, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. BULEVAR EVROPE - DUPLEX 70m2 sa 3 spavace sobe. Uknjizen, namesten. Lokacija: iza hotela Sheraton. DONJI NIVO: Dnevni boravak, kuhinja sa ostavom, kupatilo i terasa. GORNJI NIVO: 3 Spavace....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Lalincu uknjižene površine 70m2 sa pomoćnim objektima na placu od 17,28a. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, iz koje se ulazi u špajz, kupatila, 3 spavaće sobe. Takođe, na imanju se nalazi I stara kuća, staja, prostorija za odlaganje sena i....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno svetao i prostran salonski stan površine 70 m², koji se nalazi u kvalitetnoj i mirnoj zgradi. Sa visinom plafona od impresivnih 3,75 m, ovaj stan pruža osećaj luksuza, prostranosti i elegancije kakav je karakterističan za nekadašnju, vrhunsku gradnju iz perioda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 151.200 €, 70,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Četvorosoban stan na drugom spratu u urbanoj....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120766, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju trosoban potpuno namesten dupleks stan na Novoj Detelinari. Na prvom nivou su dnevna soba sa trpezarijom, kupatilo,kuhinja i terasa. Gore su dve spavace....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • podrum do 2700 eura/m2 70 m2 klima (421)
  • podrum do 2700 eura/m2 70 m2 najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>