• GoHome Professional
podrum barem 260 m2 do 56000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • podrum barem 260 m2 do 56000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - podrum barem 260 m2 do 56000 eura zadnjih 14 dana što veći porasla cena

  • Za upit "podrum barem 260 m2 do 56000 eura zadnjih 14 dana što veći porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 53000 eura (malo jeftiniji)
    • 58000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 52.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KALUĐERICA, 55.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 65.000 €
17.04.2026 - 52.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac u mirnom kraju od 9.91 ari građevinsko zemljište , pravilnog oblika . blagim padom, pored šume , sa infrastukturom - struja , voda pored placa , porodična gradnja . Vlasnik 1/1 Agencijska provizija 2%. Agent: Smilja Stojadinovic br. licence 3006 Art nekretnine d.o.o.....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 40.500 € na 50.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, 50.000 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 40.500 €
10.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Suvi Do. Plac je gradsko građevinsko zemljište i uknjižena površina je 2720m2. Plac se nalazi u naseljenom delu, izlazi na nasipan put i do samog placa su dostupni svi infrastrukturni priključci (struja, voda, kanalizacija). Postoji mogućnost preparcelacije....

 
 
 
 
+48%

Promena cene sa 2.100 € na 3.100 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, 3.100 €, 2084,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 2.100 €
03.05.2026 - 3.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2084m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. .

 
 
 
 
+48%

Promena cene sa 2.100 € na 3.100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, GABROVAC, 3.100 €, 2084,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.100 €
08.05.2026 - 3.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2084m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 2084m² · 3.100€.

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 20.000 €
10.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104514, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.Voćnjak. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 18.000 €
10.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104512, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.NjivaIma asfalt do placa,struja,i voda.Blizu železničke stanice u Ralji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 16.000 €
10.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104515, struja, uknjižen. Plac se nalazi u Ralji,posle železničke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa.Asfaltni put je do placa,Struja,voda.U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 32.000 € na 35.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 35.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 40.000 €
29.10.2025 - 35.000 €
06.03.2026 - 32.000 €
06.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 89853, uknjižen, plac. Plac se nalazi na 300m od centra Ostruznice. Sam plac je pravougaonog oblika,ogradjen sa svih strana. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 52.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 55.000 €, 991,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 65.000 €
17.04.2026 - 52.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 8.500 € na 9.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 9.500 €, 923,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 8.500 €
13.05.2026 - 9.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno atraktivan plac površine 9.23 ara, smešten na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Jagodini – na Đurđevom brdu. Ova lokacija predstavlja savršen spoj mira, prirode i blizine grada. Plac se odlikuje: odličnom pozicijom i pogledom mirnim okruženjem sa....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 260 m2 do 56000 eura zadnjih 14 dana što veći porasla cena (39)
  • podrum do 56000 eura zadnjih 14 dana što veći porasla cena (3)
  • podrum barem 260 m2 zadnjih 14 dana što veći porasla cena (3)
  • podrum barem 260 m2 do 56000 eura zadnjih 14 dana što veći (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>