• GoHome Professional
podrum što skuplji najnovije duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • podrum što skuplji najnovije duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - podrum što skuplji najnovije duplex

  • Za upit "podrum što skuplji najnovije duplex" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 887.888 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban stan od 170m2, (uknjiženo 167m2 - peti sprat 80,94m2, šesti sprat 85,90m2), 5 i 6 sprat, u posleratnoj zgradi, sa 1 liftom. PROSTORIJE: stan je duplex, na svakom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 887.888 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban hostel/stan od 170m2, (uknjiženo 167m2 - peti sprat 80,94m2, šesti sprat 85,90m2), 5 i 6 sprat, u posleratnoj zgradi, sa 1 liftom. PROSTORIJE: duplex, na svakom nivou....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 720.000 €, 360,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran duplex od dve etaze na prestiznoj lokaciji u mirnom delu Dedinja. Na prvoj etazi se nalaze veliki dnevni boravak od 35m2, kuhinja, toalet i dve terase. Na drugoj etazi je hodnik, tri spavace sobe ( jedna ima izlaz na terasu, druge dve na balkon ) i kupatilo. Stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 690.000 €, 207,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan duplex sa garažom na Vračaru, u blizini Kalenić pijace - 207 m2Na prodaju luksuzan i prostran duplex stan površine 207 m2, smešten u mirnoj rezidencijalnoj ulici na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 645.000 €, 206,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve nameštene penthaus duplex stambene jedinice na zasebnom spratu sa privatnim liftom i prelepim panoramskim pogledom na Gardoš i istorijski centar Zemuna. Ova nekretnina je odlična za ljubitelje šarmantnog istorijskog jezgra Zemuna. Udaljena je par minuta hoda od Zemunskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 575.000 €, 167,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na Retenziji, u blizini Zemunskog keja, nudimo vam petosoban stan (duplex) na sedmom spratu u održavanoj zgradi koja se izdvaja lepim i održavanim ulazom, ukrašenim stepeništem i bešumnim liftom. PVC spoljna stolarija, rađena izolacija i sređena fasada. Grejanje CG. Uknjižen, ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 560.000 €, 183,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno retko u ponudi, petosoban dupleks stan, 183m2 + 100m2 krovne terase smešten u zgradi savremene arhitekture koja odiše luksuzom i stilom Velike staklene površine, dizajnersko urađeni hodnici, dekorativno osvetljenje objekta koje dominira Lekinim brdom Struktura 183m2 komfornog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 190,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Možete pogledati 3D TURU STANA NA LINKU: https://my.matterport.com/show/?m=mToQZT18N Luksuzan petosoban dupleks uknjižene površine 172m2 a merene 190m2 na savršenoj lokaciji na Vračaru u u ulici Gospodara Vučića u blizini Neimarskog parka. Stan se nalazi na 4. od 4 sprata zgrade novije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 510.000 €, 157,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan duplex stan na par koraka od Liona, Đeram pijace. Stan predstavlja savršenu investiciju za one koji traže visokokvalitetan prostor u jednom od najtraženijih delova bEOGRADA. Stan se nalazi na petom spratu moderne stambene zgrade od šest spratova.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 420.000 €, 250,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121494, 4a, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, podrum, stambeno-poslovna. Na prodaju porodična kuća smeštena u tihoj i zelenilom okruženoj ulici.Na prodaju kuća sa 3 stambene jedinice i dodatnim objektom u....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • podrum što skuplji duplex (224)
  • podrum što skuplji najnovije (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>