• GoHome Professional
podno grejanje do 1700 eura/m2 90 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • podno grejanje do 1700 eura/m2 90 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - podno grejanje do 1700 eura/m2 90 m2 pala cena

  • Za upit "podno grejanje do 1700 eura/m2 90 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 149.300 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2024 - 278.100 €
04.12.2024 - 257.500 €
16.12.2024 - 236.900 €
31.01.2025 - 226.600 €
21.02.2025 - 216.300 €
23.03.2025 - 206.000 €
18.04.2025 - 195.700 €
14.05.2025 - 185.400 €
06.06.2025 - 175.100 €
09.07.2025 - 164.800 €
31.08.2025 - 159.650 €
22.10.2025 - 154.500 €
22.03.2026 - 149.300 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA-TOP KUĆA NA TOP LOKACIJI*Prodajemo u Sremskoj Kamenici na Predivnoj Lokaciji kuću 90 m2 u neposrednoj blizini Nacionalnog parka na TOP LOKACIJIKuća je četvorosobna na Sprat prodaje se nameštena namenjena je za stanovanje i uživanjeSvi završni radovi su urađeni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 140.000 €, 90,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.11.2024 - 270.000 €
04.12.2024 - 250.000 €
16.12.2024 - 230.000 €
02.02.2025 - 220.000 €
21.02.2025 - 210.000 €
21.03.2025 - 200.000 €
16.04.2025 - 190.000 €
14.05.2025 - 180.000 €
06.06.2025 - 170.000 €
13.07.2025 - 160.000 €
03.09.2025 - 155.000 €
24.10.2025 - 150.000 €
25.03.2026 - 145.000 €
26.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113107, 5a, spratna, uknjižen. Prodaje se kuća, 90m2, na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici/Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 182.000 € na 166.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 166.500 €, 90,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 182.000 €
12.04.2026 - 166.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 4.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Jedinstven stan, sa dodatnom terasom od 50m2. Krakteristike stambenog prostora:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, 144.200 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2024 - 278.100 €
04.12.2024 - 257.500 €
16.12.2024 - 236.900 €
31.01.2025 - 226.600 €
21.02.2025 - 216.300 €
23.03.2025 - 206.000 €
28.04.2025 - 195.700 €
14.05.2025 - 185.400 €
09.07.2025 - 164.800 €
31.08.2025 - 159.650 €
22.03.2026 - 149.350 €
26.04.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka. Prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 94.900 € na 89.900 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 89.900 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 94.900 €
04.05.2026 - 89.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE DEO KUĆE ODNOSNO 87M2 DVOIPOSOBNI STAN SA VELIKIM TREMOM-TERASOM, 2 ZIDANE POMOĆNE OSTAVE I CCA 1 AR DVORIŠTA. VLASNIŠTVO JE UKNJIŽENO KAO IDEALNI DEO PLACA I OBJEKTA.NA TERENU JE FIZIČKI PODELJENO KAO ZASEBNAN DEO. NEKRETNINA JE ŽIVOTNO PODOBNA A ADAPTACIJA JE POTREBNA.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.300 € na 144.200 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 154.500 €
21.03.2026 - 149.300 €
02.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA-TOP KUĆA NA TOP LOKACIJI* Prodajemo u Sremskoj Kamenici na Predivnoj Lokaciji kuću 90 m2 u neposrednoj blizini Nacionalnog parka na TOP LOKACIJI Kuća je četvorosobna na Sprat prodaje se nameštena namenjena je za stanovanje i uživanje Svi završni radovi su....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 30.000 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 23.000 €, 90,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 30.000 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi prizemna kuća u Svetozar Miletiću. Kuća poseduje dve sobe do ulice, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, hodnik, predsoblje, špajz. Iznad kuće se nalazi tavan. Površine od 90m2. Mogućnost grejanja putem kaljevih ili na struju. Trofazna struja, voda, septička. U dvorištu se nalaze....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 154.500 €
27.03.2026 - 149.350 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sremska Kamenica, Paragovo, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine. Ulica je asfaltirana. Plac je 507m2, a sama kuća 90m2 (stambeni deo 65m2 terasa 25m2),....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 75.000 € na 70.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 70.000 €, 90,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 75.000 €
04.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117937, III/III, terasa, za renoviranje, stara gradnja, tavan, ostava. Prodaje se stan u Zarkovu, 60m²+30m² duplex, ispod Osnovne skole "Djordje Krstic". Dve spavace sobe+galerija, odvojena prostorija za garderober, kuhinja i dnevna soba sa funkcionalnim kaminom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 1700 eura/m2 90 m2 pala cena (180)
  • podno grejanje 90 m2 pala cena (27)
  • podno grejanje do 1700 eura/m2 pala cena (51)
  • podno grejanje do 1700 eura/m2 90 m2 (144)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>