• GoHome Professional
podno grejanje do 160000 eura parking - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • podno grejanje do 160000 eura parking - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - podno grejanje do 160000 eura parking

  • Za upit "podno grejanje do 160000 eura parking" pronađeno 1 166 nekretnina - prosečna cena 2.197 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 160.810 €, 82,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 155.050 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzni dvoetažni četvorosoban stan bez kosina nudi savršen balans elegancije, komfora i funkcionalnosti. Prostire se na dve etaže sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, idealnim za porodičan život.Stan se nalazi u mirnom, a istovremeno urbanom okruženju, sa odličnom infrastrukturnom....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 155.000 €, 135,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Vrčin kuća, 135m2, terasa, SUT+PR, CG/podno grejanje, klima, telefon, video nadzor, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 7. 94 ara U ponudi kompletno renovirana kuća, udaljena 20 minuta vožnje od centra Beograda, u mirnoj ulici. Sastoji se od suterena i prizemlja. U....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 155.000 €, 125,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju poslovni prostor,idealan za sve vrste delatnosti. Lokal poseduje podno grejanje,četiri inverter klime,dva wc-a,kuhinju,kancelariju,video nadzor,alarm,četiri parking mesta sa rampom.Postoji mogćnost i zakupa prostora na duži vremenski period. +2% agencijska provizija Za....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 155.000 €, 135,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.indomio.rs

Grocka, Vrčin kuća, 135m2, terasa, SUT+PR, CG/podno grejanje, klima, telefon, video nadzor, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 7.94 ara U ponudi kompletno renovirana kuća, udaljena 20 minuta vožnje od centra Beograda, u mirnoj ulici. Sastoji se od suterena i prizemlja. U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 155.000 €, 88,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji! Petlovo brdo - Georgija Ostrogorskog, uknjižen dvosoban stan na prvom spratu površine 48m2 + terasa 24m2 + nezavršeno potkrovlje 48m2 + uknjižena garaža u dvorištu 24m2 + ostava 10m2 + dvorište sa parking mestom, cena:155000 Evra. U stanu je uvedeno podno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 154.603 €, 79,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam veoma retku nekretninu na Klisi, troiposoban porodičan stan. Ovaj stan poseduje komforan dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri prostrane spavaće sobe, kupatilo, wc i fantastična terasa sa ostavom. Stan je u odličnom stanju i ne zahteva nikakva ulaganja, podno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 97,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 154.500 €, 216,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u Novom Slankamenu 216m2 +pomoćni objekti 270m2 U blizini centra Novog Slankamena, na 15 ari placa, sagrađena je kuća od 216m2 (prizemlje+potkrovlje) u produžetku kuće su pomoćni objekti 270m2 ( šupe, boksovi koji su u pločicama i imaju podno grejanje, kokošinjci, prostorija....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.500 €, 72,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzni penthaus 72 m2 Ukoliko tražite spoj luksuza, komfora i prirode – ovo je idealna nekretnina za vas! Na prodaju je ekskluzivan penthaus površine 72 m², smešten u mirnom i prestižnom naselju, na idealnoj lokaciji u blizini prirode, a opet nadomak grada, 5 minuta do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.230 €, 62,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054343 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN 61,69m2… <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 153.710 €, 48,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam extra komplex urbanih vila na vrlo traženoj lokaciji. Blizina Bulevara, pošte, marketa, autobuskih stajališta, urgentnog centra. Zgrada radjena od vrhunskog materijala i opreme. Svi stanovi opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama, ugradjeni elektronski podizači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 153.700 €, 48,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.600 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban stan Somborska rampa. Sa parking mestom. Poseduje podno grejanje, na samo 100m od Novog naselja. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 153.550 €, 83,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1098902 - Cena je 153 550e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se trosoban ,uknjižen stan bez tereta i zabeležbi na Tatarskom brdu. Stan se nalazi u zgradi koja ima ukupno šest stanova , zajedničko dvorište za sve stanare ,kao i mogućnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 153.400 €, 59,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prostran dvostrano orijentisan trosoban stan na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.100 €, 51,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 152.865 €, 50,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri kilometra od centra Novog Sada. Ovaj jedinstveni projekat prostire se na više od 9.000 m² stambenog prostora, sa lokalima, podzemnim garažama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 152.865 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.275 €, 48,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u mirnom I lepom delu Telepa u ekstra kompleksu urbanih vila na vrlo zanimljivoj lokaciji u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Zgradu u kojoj su stanovi gradi proveren I pouzdan investitor I ona će biti završena do kraja avgusta 2025 godine.U blizini se nalaze vrtići....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.040 €, 45,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

540815-Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepših objekata i simbola grada. Ovaj nesvakidašnji stambeni kompleks biće vidljiv iz svakog dela grada, a njegovi stanari će, zahvaljujući položaju kompleksa, imati veličanstven panoramski....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 152.000 €, 25,00 m2 cca 6080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se nova renovirana kuća u Pančevu od 65 m2. U cenu ulazi sav nameštaj i tehnika. Lepo dvorište sa 4 parking mesta. Sastav prostorija: hodnik, dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, i kupatilo sa toaletom. Kuća ima video nadzor i smeštena je blizu vojnog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 151.410 €, 71,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju NOV, moderno i kvaliteno opremljen, uknjižen 1/1, trosoban stan površine 71m2 na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Prostran i dizajnerski uređen stan koji odiše svetlošću i savremenim stilom, idealan za miran porodični život ili pametnu investiciju. Stan je u potpunosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 151.200 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan četvorosoban stan od 72m2 u modernom kompleksu za stanovanje, Fruske vile(Karagača). Stan se nalazi u zatvorenom kompleksu koji je pod video-nadzorom. Izuzetno pozicioniran kompleks....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 151.200 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

ODLIČAN STAN SA PARKING MESTOM. Agencijska oznaka 1102515. Cena stana 151.200eu +3% agencijske provizije. - Odličan noviji komforan troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi u Lipovom gaju . Tri spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom .Kupatilo i toalet. Podno grejanje toplotnim pumpama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 151.200 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan cetvorosoban stan od 72m2 u modernom kompleksu za stanovanje, Fruske vile(Karagaca). Stan se nalazi u zatvorenom kompleksu koji je pod video-nadzorom. Izuzetno pozicioniran kompleks....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 161.500 €, 46,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 150.360 €, 102,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 72,56 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar III, prodaje se nov komforan trosoban stan površine 72.56m² na trećem spratu od ukupno pet u zgradi sa liftom. Stan poseduje podno grejanje na gas, inverter klimu, a na podovima nalazi keramika. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostorije, zatim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i funkcionalan troiposoban stan površine 73m², smešten u mirnijem delu grada, na samo 2 minuta od Temerinskog mosta. Raspored: – Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom – Tri spavaće sobe – Kupatilo – Terasa Karakteristike: – Svaki stan ima sopstveni gasni kotao....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 83,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – Trosoban penthouse u novogradnji ukupne površine 83,38m2, o čega je terasa površine 26,11m2. Sve sobe imaju izlaz na terasu. Dva kupatila. Na povučenom (5.) spratu. Lift. Podno grejanje na gas, gasni generatori. Podizači pritiska vode. Spoljna Salamander PVC stolarija sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 4.0, namešten, podno grejanje, st/4, ostava, terasa, parking mesto. Uknjižen, nov 4.0 soban stan. Sastoji se od dnevne sobe i 3 spavaće, kupatila, kuhinje i terase-dvorišta (mogućnost dogradnje sobe). Grejanje je podno (na struju) kao i na inverter klimu. Zgrada je iz 2015....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

✨Luksuzne dvostrane vile – Savršen spoj komfora i elegancije! ✨ Predstavljamo vam ekskluzivni koncept malih luksuznih kuća, dizajniranih za vrhunski ugođaj i udoban život. Svaka kuća je podeljena na dva prostrana stana – prizemlje i sprat, pružajući idealan balans privatnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2022.,

www.indomio.rs

Ne propustite!!! Ovo je apartman za one koji za sebe žele najbolje Ukoliko želite da na odmoru imate mir, tišinu, pogled na padine i visoravni Zlatibora, na samo 3 km od centra i gužve, a pri tom ste i ljubitelji tenisa i komfora, onda je ovo prava nekretnina za Vas. Ovaj apartman....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan u odličnoj novogradnji na Panteleju u Gornjomatejevačkoj ulici. Stan se nalazi u prizemlju nove stambene zgrade koja je useljena prošle godine. Povšina stana je 72.91m2 i po strukturi predstavlja trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, vešernice, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 150.000 €, 106,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118774, III/III, dupleks, klima, terasa, parking, stambena zgrada. U prilici smo da ponudimo stan koji se sastoji od ulaznog hodnika , kuhinje , spavaće sobe, kupatila , velike dnevne sobe , terase , ukupne površine 66,30 kvadrata. Na gornjem spratu nalazi se soba galerija....

 
 
 
  Stan, BANJA, 150.000 €, 106,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Višnjička banja, Stojana Stoleta Aranđevovića, 106.30m2 . 106.30m2, 3.0, 3/3, podno grejanje, terasa, interfon, telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 150.000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121390, I/I, dupleks, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, Adaptibilanu u 3, dvorišna zgrada. Izuzetna prilika, stan sa garzom, zapocetim potkrovljem (grubi radovi: stolarija, struja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 149.999 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan, 91m2, idealne strukture sa odvojenim spavaćim blokom u kojem su kupatilo i 3 spavaće sobe od kojih 2 imaju izlaz na terasu. Komforan dnevni boravak sa toaletom, kuhinjom i izlazom na manju terasu. Pozicioniran na prvom spratu kao jedini stan. Podno grejanje na gas....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 316)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>