• GoHome Professional
podno grejanje do 160000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • podno grejanje do 160000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - podno grejanje do 160000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "podno grejanje do 160000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 41 nekretnina - prosečna cena 2.460 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • uknjižen
    • parket
    • 3.sprat
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kluz, 153.900 €, 81,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 81 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju. Karakteristike stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 153.400 €, 59,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran dvostrano orijentisan trosoban stan na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.200 €, 83,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je troiposoban stan površine 83 m², smešten na prvom spratu zgrade od ukupno dva sprata u naselju Adice, Novi Sad. Stan je funkcionalne strukture i pruža dobar raspored prostora za udoban svakodnevni život. Nalazi se u mirnijem delu grada, u okviru naselja Adice, što ga....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'podno grejanje do 160000 eura zadnjih 7 dana'
138.000 €
138.000 €
132.000 €
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 159.850 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od jednespavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 3.85m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 136.500 €, 34,33 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 34,33m2 terasa, podno grejanje, lift, II/IV. Mogućnost kupovine parking mesta.Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi su modean stano vrhunskog kvaliteta smešteni u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 133.900 €, 103,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastican prostran i svetao stan na Zelenom Brdu! U srcu jedne od najtraženijih lokacija, na svega nekoliko minuta od Bulevara, nudi se ovaj prelep, prostran i svetao stan od 103 kvadrata. Savršen spoj komfora, funkcionalnosti i odlične povezanosti sa svim važnim sadržajem. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.800 €, 42,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

-Nov, neuseljavan stan, idealnog rasporeda prostorija -Orijentacija jugo-istok - pogled na Frušku Goru -Moderno dizajniran kompleks nadomak bulevara Patrijarha Pavla, Evrope i Cara Lazara. -Klima, protočna topla voda, elektro podizači roletni, podno grejanje Idealna nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.780 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, neuseljavan jednoiposoban stan površine 41m² u prestižnom Atrium Residence kompleksu. Stan se nalazi na drugom spratu i jugoistočno je orijentisan, što mu pruža obilje prirodne svetlosti tokom dana i otvoren pogled ka Fruškoj gori. Funkcionalan raspored obuhvata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.208 €, 53,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.208 €, 53,42 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 126.000 €, 42,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132171, II/, lift, terasa. Prodaje se nov, neuseljavan stan u modernom kompleksu, investitor poznat po kvalitetnoj gradnji i završnoj obradi.Stan je jugoistočno orijentisan, sa prelepim pogledom ka Fruškoj gori, izuzetno svetao tokom celog dana.Oprema i karakteristike:podno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 126.000 €, 42,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132171, II/, lift, terasa. Prodaje se nov, neuseljavan stan u modernom kompleksu, investitor poznat po kvalitetnoj gradnji i zavrsnoj obradi. Stan je jugoistocno orijentisan, sa prelepim pogledom ka Fruskoj gori, izuzetno svetao tokom celog dana. Oprema i karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.800 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost i brz izlaz na autoput.....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 117.845 €, 48,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 113.292 €, 111,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.616 €, 46,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, SURČIN, 110.616 €, 46,09 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.430 €, 27,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.470 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.000 €, 49,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju dvoiposobnih stanova u izgradnji, direktno od investitora. Objekat spratnosti P+1+PK se nalazi u već infrastrukturno razvijenoj ulici i kraju, što podrazumeva asfalt, kanalizaciju, ivičnjake, atmosferske vode, itd, Visok kvalitet gradnje, energetska efikasnost,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 100.200 €, 52,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Paliluli, u blizini restorana "Amerikanac". Stan je površine 52,06m2 i po strukturi je dvosoban. Sastoji se od ulaznog dela, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, vešernice, kupatila i terase. Grejanje u stanu je podno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 38,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan u modernom stambenom objektu koji spaja kvalitetnu gradnju i privatnost. Zgrada je projektovana za kupce koji traže mirno, porodično okruženje. • Adresa: Miran kraj na granici Voždovca i Zvezdare. • Pozicija: Samo 500m od okretnice autobusa 26. • Saobraćaj: Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov stan na visokom prizemlju, sa velikom terasom celom dužinom stana 20m2,. Stan se prodaje sa stvarima, ima podno grejanje, u stanu niko nije živeo. 2 spavaće sobe sa 2 lupatila, velikim dnevnim boravkom i dobrim pogledom. Ispred zgrade dva parking mesta. Još jedna prostorija sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 86.700 €, 44,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 44 m² u Novom Sadu, u naselju Adice. Nekretnina se nalazi na drugom spratu zgrade sa ukupno dva sprata, što pruža mirniji ambijent i dobru preglednost. Stan je strukture 1.5 i sastoji se od funkcionalno organizovanog prostora. U okviru stana nalazi se jedno kupatilo.....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2. 0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 80.900 €, 40,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Jednoiposoban stan u prizemlju nove dvospratne zgrade. Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,spavaća soba,kupatilo i lođa. Podno grejanje. Parking mesto je u ceni stana. Mirna i tiha ulica. Glavna ulica,marketi i stanica na 300m udaljenosti. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.650 €, 38,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednoiposoban stan u Novom Sadu, u naselju Adice. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi od ukupno dva sprata. Površina stana iznosi 38,15m², a struktura je jednoiposobna. U sklopu stana je jedno kupatilo. Lokacija u Adicama pruža mirnije okruženje, uz dobru povezanost....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća na placu od 1046m2. Novije gradnje (2020.godine), prizemna. Uknjižena na 49m2+12m2 zastakljena terasa (PVC sa komarnicima). Podno grejanje, klima. PVC stolarija. Struktura - hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, trpezarijom i izlaskom na terasu, spavća soba, ostava i kupatilo. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran jednosoban stan površine 32m² na Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan je potpuno i temeljno renoviran, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, i spreman je za trenutno useljenje. Prostor je veoma dobro organizovan, funkcionalan i izuzetno svetao,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.720 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.740 €, 45,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 57.500 €, 28,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u izgradnji na Paliluli, u blizini restorana "Amerikanac". Stan je površine 28,28m2 i po strukturi je jednosoban. Sastoji se od ulaznog dela, jedne višenamenske sobe sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Grejanje u stanu je podno. Stan je na lepoj i mirnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-40 (od ukupno 37)

<< <1> >>