• GoHome Professional
podno grejanje do 150000 eura oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • podno grejanje do 150000 eura oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - podno grejanje do 150000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "podno grejanje do 150000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 4.0, namešten, podno grejanje, st/4, ostava, terasa, parking mesto. Uknjižen, nov 4.0 soban stan. Sastoji se od dnevne sobe i 3 spavaće, kupatila, kuhinje i terase-dvorišta (mogućnost dogradnje sobe). Grejanje je podno (na struju) kao i na inverter klimu. Zgrada je iz 2015....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 83,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Bagljaš - Trosoban penthouse u novogradnji ukupne površine 83,38m2, o čega je terasa površine 26,11m2. Sve sobe imaju izlaz na terasu. Dva kupatila. Na povučenom (5.) spratu. Lift. Podno grejanje na gas, gasni generatori. Podizači pritiska vode. Spoljna Salamander PVC stolarija sa....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2022.,

www.indomio.rs

Ne propustite!!! Ovo je apartman za one koji za sebe žele najbolje Ukoliko želite da na odmoru imate mir, tišinu, pogled na padine i visoravni Zlatibora, na samo 3 km od centra i gužve, a pri tom ste i ljubitelji tenisa i komfora, onda je ovo prava nekretnina za Vas. Ovaj apartman....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

✨Luksuzne dvostrane vile – Savršen spoj komfora i elegancije! ✨ Predstavljamo vam ekskluzivni koncept malih luksuznih kuća, dizajniranih za vrhunski ugođaj i udoban život. Svaka kuća je podeljena na dva prostrana stana – prizemlje i sprat, pružajući idealan balans privatnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 161.500 €
15.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1. 5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 173,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju kuća kod hiruškog bloka, u blizini osnovne škole, marketa, u mirnoj ulici. - Površina kuće je 173 m2, a placa 480 m2. - U prizemlju kuće se nalazi veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve veće spavaće sobe, kao i jedna manja, 2 kupatila, kuhinja i ostava. Na spratu....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 72,56 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar III, prodaje se nov komforan trosoban stan površine 72.56m² na trećem spratu od ukupno pet u zgradi sa liftom. Stan poseduje podno grejanje na gas, inverter klimu, a na podovima nalazi keramika. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostorije, zatim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan stan u odličnoj novogradnji na Panteleju u Gornjomatejevačkoj ulici. Stan se nalazi u prizemlju nove stambene zgrade koja je useljena prošle godine. Povšina stana je 72.91m2 i po strukturi predstavlja trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, vešernice, toaleta,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • podno grejanje do 150000 eura (2790)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>