• GoHome Professional
podno grejanje 60 m2 do 140000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • podno grejanje 60 m2 do 140000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - podno grejanje 60 m2 do 140000 eura

  • Za upit "podno grejanje 60 m2 do 140000 eura" pronađeno 173 nekretnina - prosečna cena 1.865 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 4.sprat
    • lođa
    • lift
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.258 €, 62,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na vrhu Mirijeva, u mirnom i zelenom okruženju, gradi se savremeni stambeno-poslovni kompleks koji donosi spoj udobnosti, kvaliteta i izuzetne povezanosti sa centrom Beograda. Ovaj ekskluzivni kompleks, projektovan po najvišim standardima, spratnosti 2 Po + Pr + 3 spr + povučeni sprat,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2. 0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'podno grejanje 60 m2 do 140000 eura'
137.250 €
137.250 €
140.284 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1048692 - Adice - nov trosoban stan u prizemlju zgrade sa samo četiri stana. Trosoban stan 64 m² Adice, Novi Sad Zamislite svoj idealni dom u mirnom, porodičnom naselju Novog Sada – i to u trosobnom stanu veličine 64 m² , smeštenom u novoj, kvalitetnoj zgradi u samom srcu Adica....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 139.540 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.400 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***NOVO U PONUDI***Novi stanovi na odlicnoj lokaciji. Jednoj od najpozeljnijih za zivot. Jako kvalitetna gradnja!Fudermax ploce i demit fasada, PVC spoljna stolarija ANTRACIT sa sestokomornim krilom i petokomornim stokom, sigurnosna vrata sa maksimalnim stepenom zastite, trocelicni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 139.050 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, novogradnja. Pozicija na kraju Telepa, sam početak Adica. Ulica je lepa, sa novim zgradama. U neposrednoj blizini su svi sadržaji neophodni za udoban život: vrtić, škola, marketi, dečije igraonice. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 136.270 €, 63,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, NOVO, prodaja uknjiženog trosobnog stana u novogradnji. Prelepa, široka, mirna ulica odbarana je za izgradnju manjeg objekta sa svega nekoliko stanova. Izuzetno je funkcionalan u svojoj kvadraturi. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Drugi sprat, dve terase,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 140.820 €, 65,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.11.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 58,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Opis: Otkrijte eleganciju života na Zlatiboru u ovom ekskluzivnom trosobnom stanu, smeštenom u srcu naselja Obudojevica. Ovaj stan će vas očaraće svojom udobnošću i luksuznim detaljima, kao i pogledom na prelepe pejzaže....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 134.900 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

~NOVO U PONUDI~ Novogradnja na Telepu u lepoj ulici, sakrivenoj od gradske buke, na samo 500 m od Limana 4. Stanovi lepih rasporeda. Visok kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na gas. Garažna mesta u suterenu zgrade. Za kupce prvog stana moguć povrat PDV-a. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 134.440 €, 64,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu u zgradi koja će biti useljiva u septembru 2023 godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme, mala urbana vila rađena po Smart Home sistemu. Podno grejanje, podne obloge troslojni parket, Rehau PVC šestokomorna stolarija, u kupatilu i kuhinji....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 134.110 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 134.050 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.820 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban uknjižen stan u ulici Branka Bajića na Detelinari. Stan je izgrađen 2010. godine i nalazi se na visokom prizemlju (visina prozora preko 2m od ulične kote), dvostrano je orijentisan. Ima video nadzor, podno grejanje, kalorimetre, klimu, protocnu toplu vodu, pločice....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 133.000 €, 61,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, podno grejanje, pripadajući parking .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija, useljenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.450 €, 61,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 141.262 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 141.262 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 131.620 €, 61,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 130.850 €, 62,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 130.000 €, 65,77 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Novogradnja u centru Batajnice. Kvalitetna gradnja. Nalazi se na prvom spratu. Podno grejanje. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Stan poseduje i pripadajuće parking mesto. Od prostorija ima dnevnu sobu sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Odličan raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.600 €, 57,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

~NOVO U PONUDI~Novogradnja na Telepu u lepoj ulici, sakrivenoj od gradske buke, na samo 500 m od Limana 4.Stanovi lepih rasporeda. Visok kvalitet gradnje i opreme.Podno grejanje na gas.Garažna mesta u suterenu zgrade.Za kupce prvog stana moguć povrat PDV-a.Za više informacija nas....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 129.514 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

2.5, 58,87m2 (terasa), 2/5, CG sa kalorimetrima, lift, interfon, internet, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata Izuzetno visok nivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.300 €, 56,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122125, I/II, stambena zgrada. Na prodaju moderan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Novog Naselja – mirno porodično okruženje tik uz glavnu saobraćajnicu, a opet dovoljno uvučeno da obezbeđuje mir i privatnost. Na svega nekoliko minuta dostupni....

 
 
 
  Stan, IRIG, 128.750 €, 58,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN STAN, NOVOGRADNJA - VRDNIK, NEPOSREDNA BLIZINA TERMALNIH BAZENA - TOP LOKACIJA!---Agencijska šifra: 1007947. Prodaje se potpuno nov, komforan dvosoban stan na 1. spratu zgrade u Vrdniku, na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Termalnih bazena. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 128.750 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 128.750 €, 59,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, SADOVI, DVOIPOSOBAN STAN, 59 m2 - NOV, brzo useljiv stan odličnog rasporeda u kvalitetnoj zgradi. Dve spavaće sobe oko 9 m2, četvrtaste, pravilne, lako za nameštanje, dnevni boravak sa kuhinjom i trepazarijom vrlo lepo koncipiran. U predsoblju dovoljno meta....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 142.120 €, 64,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, 142.120 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 126.900 €, 56,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.0 stan u novijoj zgradi, sa tihim i mirnim okruženjem. Stan se nalazi u niskom prizemlju, nije ukopan, i iz njega se izlazi na jednu terasu od 7m2 koja je urađena u pločicama. Postoji mogućnost da se umesto prozora u spavaćoj sobi stave vrata i dobio bi se izlaz na još jednu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.400 €, 63,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji! Izuzetan kvalitet izgradnje i opreme stanova u objektu svega 300m od Novosadskog puta! Podno grejanje sa viessmann pumpama, antracit stolarija i ceserit visage fasada! Zgrada sa malim brojem stanova, što omogaćava mirno okruženje! Zaista izuzetna prilika!....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 125.470 €, 55,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep stan na obroncima Fruške gore. Za vas koji vole da budu okruženi zelinilom i da imaju otvoren pogled, ovaj stan na samo 10 minuta vožnje od centra grada, je baš ono što tražite. Stan se nalazi u zatvorenom komplexu koji je pod video-nadzorom, trostrano je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 125.470 €, 55,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 125.360 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep trosoban stan na Zlatiboru, smešten u luksuznom naselju Kapije Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini budućeg kompleksa Park Zlatibor, gde je planirana izgradnja luksuznog hotela Crowne Plaza, restorana, padel centra, košarkaških terena, zatvorenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.980 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Završena novogradnja u neposrednoj blizini aerodroma. Prodaje se stan na prvom spratu koji se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve lođe i pripadajućeg parking mesta. Stan ima podno grejanje i inverter klimu. Useljivo odmah Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 142.586 €, 59,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan funcionalan trosoban stan na Paliluli, udaljena 10 minuta laganim hodom od Kalče. Nalazi se u na prvom spratu stambene zgrade koja ima lift i koja će biti izgradjena po navišim standardima gradnje. Stan je površine 58.92m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 123.926 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pančevo - Donji grad 2.0, 56m2 (terasa), 4/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata Izuzetno visok....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 169)

<< <1 2 3 4 5> >>