• GoHome Professional
placevi šumadijski okrug - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • placevi šumadijski okrug - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - placevi šumadijski okrug

  • Za upit "placevi šumadijski okrug" pronađeno 510 nekretnina - prosečna cena 47 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 2720 m2
    • do 3400 m2
    • 3400 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 3400 m2
    • 4080 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, TOPOLA, 63.600 €, 5400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2023.,

www.indomio.rs

Građevinska parcela 53,04 ara, na odličnoj lokaciji na samom magistralnom putu Topola-Kragujevac-Beograd izlaz na dve ulice. Struja, voda, kanalizacija.Mogućnost izgradnje stambeno-poslovnog kompleksa, pogodan za razne delatnosti(fabrika, magacin..). Mogućnonost zamene za nekretninu....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 86.500 €, 6654,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac se sastiji iz dve parcele ukupne površine 66,54 ari. Nalazi se u Vučkovici, pored glavnog magistralnog puta Kragujevac-Kraljevo-Knić. .

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 62.000 €, 4790,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo na prodaju poljoprivredno zemljište koje se nalazi u blizini Enmona. Plac je pogodan kako za život, tako i za poslovne svrhe ( proizvodne hale, magacinski prostor). Na zemljištu su izgrađeni sledeći objekti koji su u procesu legalizacije: vikendica, garaža i pomoćni objekat.Na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'placevi šumadijski okrug'
480.000 €
2.070.000 €
51.500 €
  Plac, TOPOLA, 21.316 €, 5400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: P523 Odlično zemljište površine 53,29 ara je nalazi na udaljenosti oko 2 km od centra Topole, do asfaltnog puta. Struja je blizu placa, a ima i tehničku vodu. Ukoliko želite više informacija, pozovite broj: 063/70-30-538 - Nataša 062/80-10-641 - Tanja Angecijska provizija 2%....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 104.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Topola - centar plac, 86. 51 ari, gradsko-građevinsko zemljište U mirnom delu varošice Topola, nalaze se dva placa, jedan do drugoga, na gradsko-građevinskom zemljištu sa svim potrebnim papirima. Pored placeva ima ulično svetlo, kanalizacija, gradski vodovod i put. U blizini su Dom....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 5113,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Kragujevcu - naselje Šumarice. Plac je ravan i pravilnog pravougaonog oblika i izlazi na dve ulice. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 4200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na prodaju u Dragobraći, Kragujevac, površine 42 ara. Nalazi se u neposrednoj blizini Severne obilaznice i priključnih saobraćajnica, odnosno kružnog toka. Pored parcela prolazi i makadamski put koji vodi direktno na kružni tok, što dodatno olakšava pristup. Od Drenovačkog puta....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Dragobraća, 16.850 €, 2100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene, površine 2100 m2. Ukupnu površinu zemljišta čine dve parcele koje se nalaze jedna pored druge. Plac je ravan, nalazi se pored lokalnog puta, u blizini su priključci vode i struje. Pogodan za gradnju. Uknjižen, vlasnik 1/1.....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 2.500 €, 2600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište od 26 ari. Zemljište se nalazi u Aranđelovcu, pod Bukuljom. Na placu se nalazi i pomoćni objekat, šupa, kao i ostava. Plac izlazi na dve asfaltirane ulice. Ima bunar, a postoji mogućnost priključka na gradsku vodu. Moguće je priključiti i gas koji....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 895.000 €, 17318,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2024.,

www.adventisrealestate.com

Građevinsko zemljište sa objektima, u centru industrijske zone u Aranđelovcu! .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 5284,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se pracela u Kragujevcu - naselje Vinogradi, Plac izlazi na dve ulice i pogodan je za izgradnju različitog sadržaja. .

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 50.000 €, 15000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju njiva u Topoli/Oplenac 1,5h i šuma u sklopu njive, do puta - 40ari Njiva se nalazi do glavnog puta, udaljena od centra grada 1km Na dobrom mestu, njiva je 1/1 na mene, sve uredno, molim ozbiljne da pozovu za sve informacije. Možete doći da pogledate njivu. Cena: 50000€....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Desimirovac, 17.000 €, 5000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac je pogodan za izgradnju kuće, vikendice, hale, kao i za sve vrste zasada. Prodaje se zemljište površine 5000 m2, od već postojećih parcela. Nalazi se pored puta, u blizini je Siemensa. Plac je uknjižen. Vlasnik 1/1. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 16.000 €, 492,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Drenovcu, na mirnoj lokaciji, pogodan za izgradnju, na kome je izgrađena vikendica koja nije dovršena, a od prostorija ima u prizemlju veliku sobu i na spratu veliku sobu i terasu. Vikendica nije uknjižena. Plac je građevinsko zemljište. Vlasnik 1/1. Plac je uknjižen.....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 3230,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u selu Kusovac kod Knića, površine 3230 m2. Parcela je pravougaonog oblika, ima dobar prilaz. Put se proteže dužinom cele parcele, pa se može podeliti na dve ili više parcela. Zemljište je pogodno za sve vrste useva, kao i za izgradnju vikendice....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Jovanovac, 81.500 €, 4655,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište u Jovanovcu pored auto puta. Zemljište je poljoprivredno, po kulturi njive druge klase. Polovina zemljišta se nalazi sa jedne strane auto puta, a polovina sa druge strane auto puta. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 7300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Kragujevcu selo Cerovac U pitanju su tri parcele ukupne površine 73 ara, i prodaju se zajedno. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Maršić, 85.800 €, 14257,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište u Maršiću od 1 hektara i 43 ara u blizini naselja 22.decembar. Poljoprivredno zemljište-parcele su njive treće i četvrte klase klase.Nalazi se u blizini naselja, pogodno za gradnju vikendice ili etno sela..Do placa vodi nekategorisani put Za sve informacije i....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 41.200 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru 10 ari pored vode, 16 m od obale (Knićanski deo). Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu: bulevarnekretnine.rs,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 128.500 €, 15612,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište u Poskuricama, na samom početku naselja, u ukupnoj površini od 1,56 ha. Moguće je kupiti i delove parcele po ceni od 850 EUR/ar. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 8.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište u Kragujevcu, ukupne površine 10 ari. Plac je deljiv, što pruža dodatnu fleksibilnost za različite namene i planiranje buduće gradnje. Ima pristup putu, što dodatno olakšava organizaciju i korišćenje parcele. Kupac ne plaća agencijsku proviziju. Kompas....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 10.000 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 10.000 e. Plac je P3. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep pogled. Postoji mogućnost kupovine više placeva i cena po dogovoru. U cenu je uračunata agencijska provizija koju plaća kupac. Ovo je topla....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 2324,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac od 23,24 ara u blizini Zastavine ambulante sa gornje strane Lepenice u naselju. Zemljište je gradsko građevinsko, može da se gradi na njemu, a ima legalizovana dva pomoćna objekta.Jedan deo placa zasađen voćkama i ceo plac je ograđen.Prošao gas pored samog placa, ima....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 10.000 €, 239,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru u naselju Ilići, Knićanska strana od 2,39 ara za 10.000 e. Plac je P6. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep pogled. Postoji mogućnost kupovine više placeva i cena po dogovoru. U cenu je uračunata agencijska provizija koju plaća....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 9.000 €, 5031,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju njiva treće klase zemljišta u Drenovcu, površine 50,31 ari. Njiva je u blizini asfaltnog puta. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danom od 09 do 19h i subotom od 09 do 17h. Čekamo Vas. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 350.000 €, 1500,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 15 hektara ( 14 hektara poljoprivredno zemljište ) i 1 hektar ( šuma ) cena: 350.000 eura .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 41.200 €, 321,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac od 3,21 ara u naselju Lekina bara. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ima priključak za vodu i kanalizaciju. Priključak za struju nema. Na placu je upisana i legalizovana kuća od 70m2, koja je srušena, Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 15.800 €, 764,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Ilićevu od 7,66 ari. Plac se nalazi u naselju Ilićevo na 500m od škole. Zemljište u građevinskom području po kulturi voćnjak, pored puta. Prošla kanalizacija, blizu priključak za vodu i struju. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 104.000 €, 8651,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Topola - centar plac, 86.51 ari, gradsko-građevinsko zemljište U mirnom delu varošice Topola, nalaze se dva placa, jedan do drugoga, na gradsko-građevinskom zemljištu sa svim potrebnim papirima. Pored placeva ima ulično svetlo, kanalizacija, gradski vodovod i put. U blizini su Dom....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 60.000 €, 4072,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Kragujevcu, naselje Male Pčelice, površine 4072 m2. Četiri parcele, koje čine celinu, su poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene i gradnje, a usled položaja i veličine pogodni su za sve namene i izgradnju vikendica, porodičnih kuće, brvnara, kao hala, magacinskog....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 170.000 €, 1700,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2022.,

www.indomio.rs

Gradjevinski plac na prodaju u extra zoni Topole, Oplenac, povrsine 17ari. Dozvoljena gradnja P+5 objekta. Plac izlazi na dve ulice i u blagom je padu. Odlican pogled. Kontakt 0613042963 .

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 4.000 €, 2668,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju šumsko zemljište površine 2668 m2 u Ljubiću kod Knića. Do parcela se dolazi putem od motela Ravni gaj. Blizina magistralnog puta Kragujevac-Kraljevo. Pogodno za vikendicu, kampovanje i odmor u prirodi. Uknjiženo. Vlasnik 1/1. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 1502,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Korićanima, površine 15,02 ara. Plac je građevinsko zemljište na 200m od magistralnog puta, ima gradska voda i kanalizacija. Plac je ravan, uređen, pored puta, pogodan za bilo koju vrstu gradnje. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 42.000 €, 7800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se njiva u opštini Knić - na Gružanskom jezeru Parcela je udaljena od jezera 200 m. .

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 28.000 €, 51120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište Šumadija u Kijevu opština Batočina.Površina zemljišta 5.12 ha u komadu. Mogućnost proširenja i kupovine ukupno 57-8 ha u komadu. Privatna svojina 1/1. .

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 235.000 €, 4700,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo, nešto što je vrlo retko u ponudi u Topoli-Gornja Trnava, Zovu je Srpska Toskana. Kapija na daljinsko upravljanje od kovanog gvožđa, kombinacija sa drvetom, stubovi od žute cigle 50x50. Put na samom imanju od 400m nasut tucanikom,,(radio Beograd put),....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 85.000 €, 40000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo plac od 3ha 0.8ari kao celinu i zasebno dve parcele pod šumom od 87 ari u Trnavi. Na jednoj od parcela se nalaze dve kuće i dve pomoćne zgrade. AGENCIJSKA PROVIZIJA 2% .

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 28.000 €, 13200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Ukupna površina zemljišta od 1,32 hektara se sastoji iz šest spojenih parcela u jednu celinu. Lokacija je odlična na 5 kilometra od Batočine u centralnom delu sela Dobrovodice. Do parcele sedolazi centralnim seoskim putem do centra sela i nekih 100 metara makadam putem. Parcela ima....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 51276,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plantaža lešnika na 5,12 ha u selu Cerovac kod Kragujevca, po ceni od 300 000 evra. Do plantaže (postoje dva ulaza) se dolazi sa asfaltnog puta Kragujevac-Rača seoskim putem oko 900m. Na parcelu je dovedena struja kablom 4x35mm (tako da možete da podignete 20 kuća, inače....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Drača, 24.000 €, 3063,00 m2 cca 10 €/m2