• GoHome Professional
placevi šabac okolina 880 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • placevi šabac okolina 880 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - placevi šabac okolina 880 m2

  • Za upit "placevi šabac okolina 880 m2" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 103 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 840 m2 (malo manji)
    • 920 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 8200 eura
    • do 10000 eura (prosečna cena)
    • do 12000 eura
    • do 103 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, MAJUR, 98.250 €, 950,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište površine 954m² na atraktivnoj lokaciji na Karagači. Plac se nalazi na odličnoj poziciji i pruža prelep panoramski pogled na Novi Sad, što ga čini idealnim za izgradnju porodične kuće ili investicionog objekta. Na parceli su dostupni priključci za vodu,....

 
 
 
  Plac, MAJUR, 98.250 €, 950,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno -1)

<< <1> >>