• GoHome Professional
plac u meljaku pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • plac u meljaku pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - plac u meljaku pala cena

  • Za upit "plac u meljaku pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-21%

Promena cene sa 38.230 € na 30.200 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 30.200 €, 1006,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 50.300 €
23.01.2026 - 38.230 €
24.04.2026 - 30.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinska parcela površine 1006 m2 u Malom Radanovcu. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 89.000 € na 79.900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, 79.900 €, 881,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 89.000 €
10.05.2026 - 79.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

9 ari građevinskog placa u širem centru Dobanovaca. Cena po aru je 9000 Eura. Mogućnost kupovine 2 spojena placa od ukupno oko 19 Ari  Dimenzije placa su oko 15x60 m. Veoma atraktivno za individualnu gradnju stambene kuće. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 190.000 € na 184.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 184.000 €, 1400,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2024 - 190.000 €
03.05.2026 - 184.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

U Višnjici u urbanom delu naselja prodaje se građevinsko zemljište površine 13,76 ari, sa starom kućom površine 61 m² za kompletnu adaptaciju. Kuća je priključena na uličnu vodovodnu i elektroenergetsku mrežu. Front ka ulici je 42 m, dozvoljena je stambena gradnja P+1+PTK do 1100....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 32.000 € na 27.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 27.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 32.000 €
13.05.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac 5 ari u Starim Banovcima. Stari Banovci se nalaze u istočnom Sremu, na desnoj obali Dunava – teritorijia opštine Stara Pazova. Sta dobijate: Na samom placu nije potrebno dodatno ravnanje, idealan ukoliko zelite mir bez gradske buke. Infrastruktura – mogucnost prikljucenja....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900.000 € na 750.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ZAKLOPAČA, 750.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 1.110.000 €
14.11.2025 - 900.000 €
27.02.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Zaklopača - Smederevski put građevinsko zemljište, 612a Plac je građevinsko zemljište podeljeno na 25 parcela. Prodaje se u celini. Nalazi se uz sam Smederevski put sa strujom i vodom (Bećarevo brdo). Front prema ulici je 140m. Pogodan je za razne namene: hale, benzinske pumpe,....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 20.000 € na 16.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMSKA MITROVICA, 16.000 €, 1500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 20.000 €
22.02.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u građevinskoj zoni u Ležimiru, Selo. Uknjižen 1/1, bez tereta. Front 21m. pored placa sva potrebna infrastruktura. Za više informacija, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 209.000 € na 172.250 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, RUMENKA, 172.250 €, 2389,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 209.000 €
24.04.2026 - 172.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo zemljište u građevinskom području na putu ka Rumenci. Plac se nalazi u drugom redu do glavnog puta. Do parcele ide trenutno zemljani put, s tim što je u planu da sa dve strane parcele bude put širine 15m i nova saobraćajnica. Zemljište je odlično za izgradnju poslovnih objekata,....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 130.000 € na 100.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 100.000 €, 7865,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.09.2025 - 150.000 €
03.12.2025 - 130.000 €
25.02.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.adventisrealestate.com

Poljoprivredno zemljište – Parcani, opština Sopot .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 217.000 € na 199.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARI BANOVCI, 199.000 €, 9434,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 217.000 €
19.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Poljoprivredna parcela, dimenzije 26 x 360 m, užom stranom izlazi sa obe strane na javnu površinu predviđenu za put, koja je sada poljski put. Parcela je uknjižena. Blizina auto - puta. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 55.000 € na 49.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, Makova Sedmica, 49.000 €, 1617,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 55.000 €
18.03.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Makova Sedmica, prodaje se plac-građevinsko zemljište površine 1.617m². Plac je dužine 86m2 i lepo je ograđen sa dve strane panel ogradom. Na placu se nalazi stariji objekat površine oko 20m² od čega je 4m² legalizovano. Na placu se nalazi trofazna struja i dva bušena bunara....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • plac u pala cena (498)
  • plac u meljaku (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>