• GoHome Professional
parking zadnjih 14 dana do 1900 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parking zadnjih 14 dana do 1900 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parking zadnjih 14 dana do 1900 eura/m2

  • Za upit "parking zadnjih 14 dana do 1900 eura/m2" pronađeno 266 nekretnina - prosečna cena 1.584 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Apelovac, 102.030 €, 54,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 53,70m2 na I spratu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, VINIK, 96.260 €, 51,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U potrazi ste za novogradnjom u naselju koje polako postaje novi centar Niša, ovo je ponuda na koju treba obratiti pažnju. Prodaje se nov jednoiposoban stan u Panteleju. Stan je površine 50,66 i nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 112.555 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s563 Na prodaju nov trosoban stan površine 60,19 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2026. godine, u jednom od najtraženijih delova Mladenovca. Stan se nalazi u kvalitetno građenom objektu sa vrhunskom opremom, a cena je sa uračunatim PDV-om, uz mogućnost povraćaja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'parking zadnjih 14 dana do 1900 eura/m2'
87.730 €
87.730 €
93.680 €
  Poslovni prostor, Kopaonik, 870.000 €, 482,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Kopaonik, Treska - Patrijarha Pavla ugostiteljski objekat, 482m2 (12 apartmana, 2 pomoćne prostorije, 1 lounge/pub), PO+PR+I+Ptk, norveški radijatori/podno grejanje/električni kamini, internet, video nadzor, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 309m2 Prodaje se apart-hotel....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 37,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Alekse Popovi��a, 4/6, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-37m2 , ugovorna povr��ina-37.00m2, U ponudi je apartman u blizini Instituta ��igota i hotela Tornik, 600m2 od centra Zlatibora. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, lo��e sa prelepim pogledom. Stolarija alu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.000 €, 71,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054805, NOVI SAD, ADICE, ČETVOROSOBAN STAN, 71M2, 1/2 KOMFORAN STAN SA DVORIŠTEM I PARKING MESTOM Nudimo Vam povoljnu nekretninu, kompletno renoviranu, u mirnom porodičnom okruženju Stan je četvorosoban sa tri spavaće sobe i dnevnom sobom. Grejanje je na gas po utrošku.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu od 4 m². Prostor je prijatan i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep stan u mirnom delu Vrnjačke Banje, u centru grada, na samo 100 metara od opštine, Doma zdravlja i Vrnjačkih termi. Stan površine 47,13 m² nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom i odlikuje ga kvalitetna gradnja i pažljivo osmišljen raspored. Struktura 1.5 pruža funkcionalan....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 85.840 €, 46,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na I spratu ukupne površine 46,40m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je ka severoistoku. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Bele vode Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.000 €, 51,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102612 - Cena je 95 000eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Centru Veternika. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i velike terase, koja je ušla u kvadraturu stana. Grejanje je etažno na gas. Postoji mogućnost povećanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan na odličnoj, mirnoj lokaciji u Krnjači – ulica Save Kovačevića, 700m od škole. Stan se nalazi u novijoj zgradi, zgrada iz 2009 godine, na 3. spratu od ukupno 3, potkrovlju sa blagom kosinom samo u dnevnom boravku, spavaca soba i ostali deo stana u punoj visini.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
  Stan, VINIK, 117.000 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

prodaja stanova u novogradnji-Pantelej(Pantelej)(Stan - Dvoiposobna Struktura)Prodaja stana u novogradnji-Pantelej.Stanovi su u fazi izgradnje,useljenje decembar 2026Zgrada kvalitetne gradnje visoke funkcionalnosti.Cena sa uracunatim pdv-ommogucnos kupovine parking mesta 5800 eZa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 103.000 €, 54,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran dvosoban stan, površine 54m2, na četvrtom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je smeštena u mirnom delu grada, u samoj blizini Bogoslovije. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.470 €, 71,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102582, cena nekretnine 138,450eu + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Adice, troiposoban, 71m2, prvi sprat. Nov, neuseljavan stan na početku Adica, etažno grejanje na gas, troškovi minimalni. U ceni parking mesto ispred zgrade, Uknjižena nekretnina, bez tereta....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 120.330 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 65,04m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 135.000 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan stan na II spratu kvalitetne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji, blizu Parka Sv.Save i TC Roda.Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, izdvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i tri lođe, tako što svaka prostorija....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4. 0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Terasa Interfon Beogradska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4.0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 127.470 €, 69,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 68,90m2, u suterenu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavaće sobe, kupatila i lođe. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm,....

 
 
 
  Stan, VINIK, 106.920 €, 56,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 56,27m2, nalazi se na I spratu u zgradi spratnosti Po+P+3+Ps sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 86.620 €, 47,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 46,82m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 92.130 €, 50,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na IV spratu ukupne površine 49,8m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je ka severoistoku. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 300.000 €, 157,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca bez agencijske provizije. bruto: Luksuzna kuca na Avali, oko 157 m² na 10 ari privatnog zemljišta, sa bazenom i prelepim pogledom na Avalski toranj. Idealna kao dom za svakodnevni život ili vikendica za opuštanje u prirodi samo 30 minuta od Beograda. Sta dobijate:....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 47,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja namestenog stana na Zlatiboru od 47m2 u visokom prizemlju sa terasom i parking mestom. Apartmansko naselje Kapije Zlatibora gde se nalazi i stan je u naselju Sloboda, u mirnom delu centra Zlatibora, na svega 650m od jezera, 400m od crkve, a opet na dovoljnoj udaljenosti od....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 47,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA NAMESTENOG STANA, NA VISOKOM PRIZEMLJU SA TERASOM I PARKING MESTOM. APARTMANSKO NASELJE KAPIJE ZLATIBORA GDE SE NALAZI I STAN JE U NASELJU SLOBODA, U MIRNOM DELU CENTRA ZLATIBORA, NA SVEGA 650 M OD JEZERA, 400 M OD CRKVE, A OPET NA DOVOLJNOJ UDALJENOSTI OD VEĆ SAD MOZEMO RECI....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 104.000 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu, bez lifta. Osvetljen stan koji zrači toplinom i lepom energijom, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 217,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na izuzetnoj lokaciji Banjice, u neposrednoj blizini Paunove ulice, u mirnom i tihom okruženju, nalazi se ovaj komforan, renoviran duplex od 217m2. Smešten je u zgradi koja je uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su svi neophodni sadržaji za ugodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milana Toplice - Bor��a, 2/2, uknji��en-Stvarna povr��ina-66m2 , ugovorna povr��ina-61.00m2, Prelep stan na odli��noj lokaciji u Bor��i preko puta Doma zdravlja, vrti��a, Maxia. Stan ima dve spava��e sobe, dnevni boravak, terasu. Uz stan je mogu��e kupiti i gara��u. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 59,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 2.5-soban stan na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini Delta Planeta i Doma zdravlja. Stan se nalazi na 14. spratu stambene zgrade sa tri lifta, video-nadzorom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Orjentisan je jugoistocno. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 101.500 €, 56,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE STAN SA DVE SPAVAĆE U IZGRADNJI - IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao stan, površine je 56m2, ima terasu i u osnovi je dvoiposoban. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na drugom spratu. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 110.000 € na 123.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 123.000 €, 68,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 110.000 €
10.05.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni apartman koji je organizovan kao troiposoban stan, površinski i funkcionalno prilagođen za stanovanje. Raspored obuhvata tri odvojene prostorije, kompletno opremljenu kuhinju sa ugradnom belom tehnikom i moderno uređeno kupatilo. U cenu je uključeno i pripadajuće....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Internet Parking Kanalizacija Patrijarha Pavla Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 2.900.000 €, 1610,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Altina - Autoput za Novi Sad poslovni prostor, 1610m2, telefon, interfon, parking, garaža Izložbeno prodajni prostor na odličnoj lokaciji, u prvom redu do autoputa. Mogućnost zadržavanja zakupca. Objekat je ozakonjen. Predato za uknjižbu. Agencijska provizija 2%. Agent: Mileva....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 262)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>