• GoHome Professional
parking pala cena klima Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parking pala cena klima Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parking pala cena klima Najnovije

  • Za upit "parking pala cena klima najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 280.000 €, 130,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 290.000 €
25.02.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127808, III/, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Veliki, moderan stan od 130kvm., kod Farmaceutskog fakultetaDupleks, sa jasno odvojenom dnevnim I spavacim blokom. Sastoji se od 5,5 soba, 2 kupatila, lodje.Poseduje parking mestoStan za komforan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 130.000 € na 127.000 € dana 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 127.000 €, 55,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 130.000 €
13.04.2026 - 127.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116566, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. HITNO!Na prodaju funkcionalan, dvoiposoban stan na Novom naselju. Zgrada ima lift. Oko zgrade ima puno zelenila i parkinga. Stan je uknjižen. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 79.500 € na 78.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 79.500 €
15.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 550.000 € na 530.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 550.000 €
03.04.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Krunska prelep luksuzan stan 100 m2 sa parking mestomIzuzetan četvorosoban luksuzan stan nalazi se u Krunskoj ulici, jednoj od najlepših i najreprezentativnijih ulica u Beogradu, u samom centru Vračara. U neposrednoj blizini su Tašmajdanski park, Narodna skupština, brojne ambasade,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 132.000 €
02.01.2026 - 125.000 €
27.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2. 5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji na Kosmaju. Nalazi se na prvom spratu sa prelepim pogledom na zelenilo, u zgradi koja je neposredno uz šumu koja je pod državnom zaštitom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 180.000 € na 174.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 70,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 240.000 €
05.09.2025 - 210.000 €
14.11.2025 - 205.000 €
17.12.2025 - 200.000 €
11.01.2026 - 195.000 €
15.02.2026 - 190.000 €
20.03.2026 - 180.000 €
17.05.2026 - 174.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 120766, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju trosoban potpuno namešten dupleks stan na Novoj Detelinari. Na prvom nivou su dnevna soba sa trpezarijom, kupatilo,kuhinja i terasa. Gore su dve spavaće....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.596 € na 73.650 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 73.650 €, 29,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 76.596 €
25.04.2026 - 73.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. • - Renomirani i pouzdan investitor sa kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu je 2.600 EUR + PDV. • - Odlična pozicioniranost zgrade. - Savršen pogled.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon, ktv, video nadzor, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 85 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi (uknjizeno na....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 425.000 € na 415.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 425.000 €
27.03.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista, PR od II sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 86 m2 (prema nacinu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 233.000 € na 227.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 37, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 233.000 €
11.05.2026 - 227.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 67 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking pala cena klima (305)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>