• GoHome Professional
parking do 1500 eura/m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parking do 1500 eura/m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parking do 1500 eura/m2 najnovije

  • Za upit "parking do 1500 eura/m2 najnovije" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 984 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • interfon
    • luksuzan
    • 3.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, 135.000 €, 109,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prostran, četvorosoban stan u naselju Mala Amerika, Zrenjanin, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan (istok-zapad), što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Strukturu stana....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 26,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana i suva garaža u blizini Bulevara dr. Zorana Djindjića i Vojne bolnice, na odličnoj i lako pristupačnoj lokaciji. Garaža poseduje zasebna rolo vrata i sopstveno brojilo za struju, a svojim dimenzijama omogućava parkiranje dva gabaritna vozila, što je prava retkost.....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'parking do 1500 eura/m2 najnovije'
119.000 €
119.000 €
19.000 €
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan duplex stan u novogradnji, površine 62 m2. Na prizemlju se nalaze dnevna soba sa izlazom na terasu, kuhinja i toalet, dok su na spratu dve spavaće sobe i kupatilo. Nalazi se u glavnoj ulici, u neposrednoj blizini centra, što omogućava laku dostupnost svih važnih....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 390.000 €, 300,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Podrum Moštanička Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Terasa Interfon Albanske spomenice Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 93.500 €, 95,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132377, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 69m2 + 26m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 195.000 €, 228,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović(NR. Jović)Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović na placu od 4,5ari, koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, WC i kupatilo,dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, dnevna soba i još jedna soba sa izlazom na....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 69.500 €, 83,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju ugaoni poslovni lokal u samom centru Ćuprije, smešten u jednom od najfrekventnijih delova grada, u modernoj novogradnji – zgrada Beladona. Lokal ukupne površine 83 m² organizovan je na dva nivoa – prizemlje i suteren, što pruža odličnu funkcionalnost i mogućnost organizacije....

 
 
 
  Kuća, OSTRUŽNICA, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodajem splav u Ostružnici na odličnoj lokaciji. Pristup splavu je direktno sa glavnog puta. Mirna lokacija, sopstveni parking, gradska struja i voda, novi pontoni sa sertifikatom. Splav je kvalitetno napravljen i opremljen. Na spratu se nalazi velika spavaća soba koja se po potrebi....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 580,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća - Mramor(Mramor)Kompletno opremljena kuca bez ulaganja i bez provizije! Kuca 500m² + gratis pomocna zgrada od 80 m², plac 10 ara, Bazen 3m x 6m x 1,5m Garaža (magacin) za min. 5 vozila + parking u dvorištu + parking ispred kuce. Više vrsta grejanja: drva, ugalj, nafta Solarna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SMEDEREVSKA PALANKA, 900.000 €, 3720,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Smederevska Palanka - INVESTICIONA PRILIKA SA ODMAH AKTIVNIM PRIHODOM! poslovni prostor, 3720m², PR+I, parking Na prodaju poslovni objekat površine 3.720m² u dva nivoa, smešten u Smederevskoj Palanci — lokaciji sa odličnim potencijalom za industrijske, logističke i komercijalne delatnosti.....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 280.000 €, 8700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.eminentnekretnine.rs

Plac se nalazi u Surčinu, dužinom uz kanal Galovica, na ivici šume. Dimenzije placa su 24 x 30 x 380m. Zemljište je pogodno za poljoprivredu i izgradnju objekata kao što su: magacini, hipodrom, ergele, staklenici, ribnjaci, parking, aerodrom poljoprivredne acijacije. Nalazi se a 150m....