• GoHome Professional
parking barem 70 m2 do 71000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parking barem 70 m2 do 71000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parking barem 70 m2 do 71000 eura

  • Za upit "parking barem 70 m2 do 71000 eura" pronađeno 908 nekretnina - prosečna cena 557 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 67000 eura (malo jeftiniji)
    • 74000 eura (malo skuplji)
    • do 550 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • duplex
    • dve lođe
    • useljiv
    • pogodan
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KOVILOVO, 70.000 €, 80,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban duplex ukupne površine 80,08 m2 od kojih je ukupna površina prizemlja 50,03 od kojih je terasa 19,98 m2 i u nivou prvog sprata površina 30,05 m2.Ima priključak struje i vodovodne mreže, parking. Odlična lokacija, u procesu legalizacije.....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan, ukupne površine 65m2, na visokom prizemlju, stambene zgrade. Zgrada je starije gradnje smeštena ispod Akva parka, u naselju Podina. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i dve terase. Spoljašna stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 69.500 €, 83,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ugaoni poslovni lokal u samom centru Ćuprije, smešten u jednom od najfrekventnijih delova grada, u modernoj novogradnji – zgrada Beladona. Lokal ukupne površine 83 m² organizovan je na dva nivoa – prizemlje i suteren, što pruža odličnu funkcionalnost i mogućnost organizacije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'parking barem 70 m2 do 71000 eura'
69.000 €
69.000 €
70.200 €
  Kuća, BELO POLJE, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Obrenovac - Baljevac kuća, 3.0, 100m2, terasa 10m2, PR+Ptk, grejanje na struju, parking, struja, voda, asfalt, plac 26.88a U ponudi lepa porodična trosobna kuća. novije gradnje, u selu Baljevac kod Obrenovca. Kuća je kvalitetne gradnje (cigla, beton). U kući je uvedena struja, voda....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 53.000 €, 119,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina kuća, 119m2, prizemlje, TA i peć na drva, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, pomoćni objekti 153m2, plac 15. 91a Nudimo na prodaju porodičnu kuću u Deliblatu, smeštenu na odličnoj lokaciji, u blizini centra naselja i poznatog izletišta....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 71.000 €, 170,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Parking Terasa Podrum .

 
 
 
  Kuća, TITEL, 71.000 €, 200,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kvalitetnu porodičnu kucu na 25min od Novog Sada. Kuca je spratna ,poseduje podrum, kvalitetna gradnja... Plac je velik, 1.738m2 i izlazi na dve ulice . Parking, garaža, Internet, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 71.080 €, 87,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepa prizemna kuća u Srbobranu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Lokacija odlična za miran porodičan život u blizini osnovna škola, vrtić, prelep park, market, pijaca, autobuska stanica. Uknjižena kuća 1/1 na vlasnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 70.400 €, 64,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji blizu parka Šumice i priključenja na autoput u blizini Dušanovca. Stan ima 2 spavaće sobe, dva mokra čvora, i lođu. Zgrada je iz novogradnje, izuzetnog kvaliteta ima CG, lift i garažu. Stan je namešten luksunim nameštajem i u cenu je....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 70.000 €, 13500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Poljoprivredno zemljište uz Autoput -Koridor 10, kod naplatne rampe, sa desne strane auto puta iz pravca Novog Sada ka Beogradu, 135ari, odlična preporuka za investiciona ulaganja za razne namene, brze pruge, širina placa 100m, svi priključci-struja, voda, telefon, lokalni izlaz,....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 70.000 €, 89,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Titelu, 89 kvadrata stambene površine. Kuća ima i dva pomoćna objekta kao i prostrano dvorište. Kuća je u vlasnistvu 1/1, kompletno legalizovana i uknjižena. PVC stolarija i novi podovi. Ukupna površina parcele: 353 metara kvadratnih. Iznad cele kuće prostire se tavan.....

 
 
 
  Kuća, BALJEVAC, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 70.000 €, 90,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vertikalu dvojne kuće u Grockoj. Kuća je površine 90m2 i pruža prelep pogled ka Dunavu. Prostire se na placu od 8,48 ari. Po strukturi je spratna. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, velika dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. Na spratu....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 70.000 €, 182,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Surduka, na placu od 57 a. Kuća je uknjižena na 182 m2. Za potpunu adaptaciju ili rušenje. Plac je u građevinskom području, širine 16 m. Plac ima izlaz na dve ulice (glavni put Stari Banovci - Slankamen). Kuća ima gradsku vodu, struja je odjavljena. Pored....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 70.000 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2024.,

www.indomio.rs

NAPOMENA;STAN NIJE U ZGRADI,VEC ZASEBNA JEDINICA PRIZEMNA ZA SEBE,KAO KUCA.Prodaje se trosoban stan u Kikindi, površine 64m2. Stan je u prizemlju, sa sopstvenim ulazom. Stan ima centralno grejanje (na gas), inverter klima uređaj, pvc stolarijusa roletnama i zebra zavesama. Kompletno....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 70.000 €, 360,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju domaćinstvo u Jovanovcu, 22km od Niša u pitanju su dve kuće jedna kuća je oko 210m2 sastoji se od prizemlja i dva sprata, na prizemlju se nalazi dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, trpezarija i kuptailo, na spratu su tri velike sobe i u na drugom spratu takodje tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal u Veterniku. Parking mesta u dvorištu Prizemlje, Nenamešten.

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 70.000 €, 110,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični život tako i za izdavanje. Sastoji se od dve nezavisne stambene jedinice, visokog prizemlja, ispod koga se, u jednom delu, nalazi garaža i sprata.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan, luksuzno opremljen trosoban stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 100m2, nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Čine ga: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan je veoma lepo uređen i opremljen,....

 
 
 
  Stan, PETKOVICA, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112805, 24a, prizemna, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, može zamena(), mogućnost proširenja, cela. Pre ulaska u Barajevo se prodaje kuca koja se prostire na 24a placa. Sam plac nije ogradjen a kuca....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K706 Otkrijte svoj mir u selu Vlaška, na samo 50 km od Beograda. Na prodaju je nova, praktična kuća površine 100 m2, smeštena na 19 ari zemljišta koje nudi sve što je potrebno za udoban i moderan život u idiličnom ruralnom okruženju. Ova kuća je pravo mesto za udoban i bezbrižan....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća renovirana- nova pvc stolarija, demit fasada 5 cm stiropor, nov krov, centralno grejanje na čvrsto gorivo, kupatilo renovirano. Vlasnik 1/1, legalizovano, može na kredit. U cenu ide i 3 jutra zemlje koja je oko placa. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 70.000 €, 212,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2022.,

www.oglasi.rs

Trosobna kuća sa dva ulaza u blizini centra, na placu od 11a koji izlazi na dve ulice. Širina fronta 18,5 m. Sastoji se od dve ulične sobe, hodnika, dnevne sobe, kuhinje s trpezarijom, velike ostave i kupatila. Kuhinja ima poseban ulaz i predsoblje. Građena od mešovitog materijala....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 70.000 €, 107,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemni sprat kuće na Zlatiboru u Naselju Gajevi. Naselje je idilično, u prirodi a opet na asfaltiranom putu koji se čisti od snega cele godine. Do centra ima 20minuta hoda uređenom stazom ili 5 minuta kolima. Ako vam treba nekretina u prirodi a opet blizu svega ova lokacija je idealna....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u potkrovlju,korisne površine 65m2,zajednicko dvorište,pripadajuća garaža u dvorištu,pogodan za poslovni prostor,u centru Pančeva -Njegoseva ulica.Kontakt: 0611835748 Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu kuću kod Kosjerića Nalazi se na 7km od Kosjerića i 25km od Divčibara Mirna lokacija sa prelepom okolinom i prirodom Kvalitetna, starija gradnja, iz 1986 godine Održavana, sređena i sa nedavno obnovljenom fasadom Kuća ima 200m2, na placu od 45....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 70.000 €, 86,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća površine 86 m2 sa lokalom površine 39 m2 na placu od 3.77 ari. Kuća se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjo i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, ostave i velčike natkrivene terase. Po podovima postavljen laminat i keramika, grejanje na gas,....

 
 
 
  Kuća, KLEK, 70.000 €, 136,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se polovina kvalitetno građene spratne, dvojne kuće sa kolskim ulazom i garažom u centru Kleka. Prizemlje: hodnik, dnevna soba, kuhinja s trpezarijom i terasa. Sprat: hodnik, 3 sobe, 2 terase i kupatilo. Izgrađena od blokova, fasada perlit i bavalit, podna izolacija stiropor....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 70.000 €, 220,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Bačkom Gračacu na glavnoj ulici. Sprat je uređen za stanovanje a u prizemlju je poslovni prostor, lokal, diskoteka, magacinski prostor i garažaU ekonomskom dvorištu je mešaona stočne hrane, usipni koš i dva silosa za skladištenje žitarica od po 11 t kao i dodatni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan kancelarijski prostor nadomak Autoputa za Novi Sad. Poslovni prostor se nalazi u sklopu poslovne zgrade sa 4 sprata. Konkretni prostor od 100m2, a u sklopu objekta i više prostora različitih struktura i površina. Svaki sprat raspolaže klimatizacijom,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 70.000 €, 110,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zasebna kuća na ravnom placu od 18 ari, održavana, promenjena PVC stolarija, renovirano kupatilo. Kuća je uknjižena sa građevinskom dozvolom, svojina 1/1. Korisne površine 70kvm+30kvm terase.Trenutno samo za keš kupce Prostorije: I nivo - predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 70.000 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Kikindi, površine 64m2. Stan je u prizemlju, sa sopstvenim ulazom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i hodnika. Stan ima centralno grejanje (na gas), inverter klima uređaj, pvc stolarijusa roletnama i zebra zavesama.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 70.000 €, 110,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u širem centru grada površine 110 m2. Sastoji se od hodnika, kupatila, toraleta, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, dve sobe, i garaža. Kuća građena od čvrstog materijala, po plafonima štukatur, struja trofazna, kanalizacija gradska, stolarija drvena. Kuća....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Veternička rampa. Nenamešten ulični lokal u prizemlju porodične kuće. Ovaj lokal predstavlja jednu veliku prostoriju otvorenog tipa sa sanitarnim čvorom. Dva ulaza. centralno grejanje na gas. Ugovor o zakupu se sklapa sa fizičkim licem. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Novi Grad, 70.000 €, 81,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan blizu Gentlmens paba se prodaje. Kuhinja i trpezarija su odvojene od ostalih prostorija. Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru u prizemlju kuće, sa zasebnim ulazom i obezbeđenim pristupom, vlasnici žive u inostranstvu. Površine je 70m2, sastoji se od hodnika, tri odvojene prostorije i dva kupatila. Grejanje je putem norveških radijatora. Na spratu kuće nalaze se dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118512, PR/, klima, parking, lokal. Renoviran, pristran, svetao lokal sa 3 prostorije, čajnom kuhinjom i parking mestom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901.....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 69.990 €, 89,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću na jednoj u najtraženijih lokacija, u centru Bačkog Jarka. Kuća zahteva ulaganje tako da ima odličan potencijal da sredite po vašim željama. Pozovite naše agente prodaje za više informacija. Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 69.900 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica prodaje se stan u prizemnoj stambenoj zgradi sa ulazom iz dvorišta, a orijentisan ka ulici. Stan je salonskog tipa, sa visokim plafonima, površine 120 m2 i lako se može podeliti na dve manje stambene jedinice. Stan poseduje pripadajući deo tavanskog prostora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 69.600 €, 80,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran trosoban stan od 80 m², na 5. spratu zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini 10. Beogradske gimnazije. Stan se nalazi u srcu Bloka 21 – jedne od najuređenijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 69.500 €, 142,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Novom Selu, na jako dobroj lokaciji i mirnoj ulici, prodaje se kuća sa gradskim priključcima i sa dve stambene jedinice. Kuća poseduje lepo dvorište sa letnjikovcem, velikom garažom i šupom. Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Stan, APATIN, 69.500 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN! APATIN! CENTAR! Novogradnja ,na najlepšem položaju u gradu,na raskršču dešavanja,na pešačkoj zoni,a kod svih bitnih marketa,pijace,nedaleko od škole i vrtića,igrališta,pa i samog šetališta kraj obale Dunava. Stan od 64.48m2,odličnog rasporeda,porodičnog tipa,dvostrane orijentacije,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 645)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>