• GoHome Professional
parking barem 120 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parking barem 120 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parking barem 120 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "parking barem 120 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 70 nekretnina - prosečna cena 2.178 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 2.sprat
    • ekskluzivan
    • prizemlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 478.500 €, 126,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja extra lux trosobnog velikog penthausa sa predivnim pogleodm na okolinu, dvostrano orijentisanog. Kupovinom 125m2 dobija se gratis jos oko 30m2 terase, što je odličan benefit za sve kupce koji preferiraju velike terase i prostrane stanove sa puno stklenih povrsina i zivotnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 412.000 €, 129,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 129 m² na prvom spratu od ukupno tri, u Adamovićevom Naselju u Novom Sadu. Etaža može da funkcioniše kao jedna stambena jedinica ili kao dve odvojene stambene jedinice, što pruža veliku fleksibilnost u korišćenju prostora. Stan raspolaže sa četiri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 412.000 €, 130,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća u Lipovom gaju, zaokruženom naselju prilagođenom prvenstveno mirnom i bezbednom stanovanju sa 24-satnim obezbeđenjem. Naselje karakterišu široke ulice, dovoljno parking mesta, zelenih površina i igrališta za decu.Kuća poseduje sopstvenu kotlarnicu za grejanje na gas,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'parking barem 120 m2 zadnjih 7 dana'
271.000 €
271.000 €
685.000 €
  Kuća, BARAJEVO, 205.000 €, 121,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Porodična kuća sa pomoćnim objektima, majstorskom radionicom i garažom. Uknjižena na 121 m2 u osnovi i sa ukupnom korisnom površinom od 193 m2, kao i pomoćni objekat od 42 m2. Površina placa je 1000 m2 i prilaz sa donje strane je uz Ibarsku magistralu sa uređena 2 parking mesta. Gornji....

 
 
 
  Kuća, BELO POLJE, 395.000 €, 123,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom i prirodom okruženom delu nadomak Obrenovca, nalazi se nesvakidašnje imanje izgrađeno 2021. godine. Smešteno na placu površine 28.25 ari, sa južnom orijentacijom i otvorenim pogledom ka Kosmaju, Bukulji, Rudniku i valjevskim planinama, pruža jedinstven osećaj privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 119,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 357.000 €, 119,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127122, klima, uknjizen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODI Na prodaju ekskluzivan, potpuno razradjen salon lepote u prestiznoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550.000 €, 134,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Đorđa Stanojevića Sprat: 12 Spratnost: 12 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 345.000 €, 117,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Živka Davidovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 435.000 €, 140,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U neposrednoj blizini parka Šumice, u mirnom okruženju, prodajemo komforan stan površine 140m². Brz i lak pristup auto-putu omogućava i dobru povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je zapadno orijentisan i poseduje otvoren pogled ka gradu, sa puno prirodne svetlosti tokom dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 550.000 €, 116,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na svega nekoliko minuta hoda od Skadarlije, Bajloni pijace i najlepših dorćolskih restorana i kafića, nalazi se ovaj izuzetno luksuzan i potpuno renoviran stan koji predstavlja pravu retkost na tržištu. Stan odiše elegancijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Sokolska Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 2011 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bokokotorska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 473.800 €, 150,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lep, svetao, osunčan, dvostrano orijentisan komforan četvorosoban stan sa prelepim pogledom na obronke Fruške gore, u mirnom delu grada na Telepu, izuzet iz gradske gužve i vreve. Ovaj stan Vam omogućuje potpuno opuštanje i relaksaciju uz maksimalnu udobnost za miran porodični....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzna kuća odmah nakon Avale idealna kako za miran porodični život i beg od gradske gužve, tako i kao odlična investicija za izdavanje i turistički najam. Nekretnina pruža potpunu privatnost i uživanje u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost i blizinu grada. Kuća....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 300.000 €, 157,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuca bez agencijske provizije. bruto: Luksuzna kuca na Avali, oko 157 m² na 10 ari privatnog zemljišta, sa bazenom i prelepim pogledom na Avalski toranj. Idealna kao dom za svakodnevni život ili vikendica za opuštanje u prirodi samo 30 minuta od Beograda. Sta dobijate:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 665.000 €, 160,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Interfon Stojana Protića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mirka Milojkovića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2019 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 500.000 €, 165,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Budimska Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 245.000 €, 168,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetnu kuću u Rogači, na jednoj od najlepših lokacija na Kosmaju (opština Sopot). Kuća se nalazi na 330m nadmorske visine, što pruža nestvaran panoramski pogled i savršenu mikro-klimu. Osnovni podaci: • Kvadratura: 122 m² (korisna površina) / 168 m²....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 170.000 €, 174,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Veoma kvalitetna spratna kuća, nalazi se u mirnoj ulici, nedaleko od prodavnice i saobraćajnica. Kuća u suterenu ima garažu, pored veliku ostavu, a na spratu je lepa komotna terasa. Ulaz je visoko prizemlje, gde se nalaze dnevna soba i opremljena kuhinja. Pored je spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 470.750 €, 175,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Ljube Nedića Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 600.000 €, 176,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Interfon Brđanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 354.000 €, 177,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

MIRIJEVO 4 – LUKSUZNO RENOVIRAN PORODIČNI STAN SA POGLEDOM NA ZVEZDARSKU ŠUMU Na prodaju izuzetno prostran i kompletno renoviran stan u naselju Mirijevo 4, u ulici Milice od Mačve. Stan se nalazi na 2. spratu manje stambene zgrade od ukupno 3 sprata, u mirnom okruženju sa pogledom....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Admirala Geprata Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Stojana Stoleta Aranđelovića Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 180,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nameštena i renovirana porodična kuća u mirnoj ulici, idealna za porodičan život. Nalazi se na svega nekoliko minuta od škole, vrtića, marketa, pijace, pošte, banke i svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Kuća je funkcionalno organizovana na više nivoa. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 850.000 €, 185,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Hram Svetog Save, nalazi se izuzetno funkcionalan i prostran stan u prizemlju novije zgrade, ukupne površine 185 m², sa zasebnom terasom od oko 50 m². Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, reprezentativnosti....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 135.000 €, 109,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostran, četvorosoban stan u naselju Mala Amerika, Zrenjanin, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan (istok-zapad), što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Strukturu stana....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Aleksandrovo, 210.000 €, 108,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Aleksandrovo, prodaje se prizemna samostalna kuća površine 108m² na placu od 2.252m². Kuća je građena od naboja, poseduje etažno grejanje na čvrsto gorivo, trofaznu struju sa dvotarifnim brojilom, dve klime, septičku jamu i PVC stolariju, dok se na podovima nalaze keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131901, III/III, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, deljiv, stambena zgrada. Uknjižen stambeni prostor u zgradi koja je gradjena oko 2006 god. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj zelji. Uknjižen je 55 m2 s....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 139.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se sredjena kuca od 200 m² na prostranom placu od 12 ari (1.200 m²) u mirnom selu Resnik, svega 4 km od centra Sokobanje. Kuća je potpuno useljiva, kvalitetno uređena i odličnog rasporeda. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Najveće prednosti: Potpuna privatnost – ograđena visokim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATAJNICA, 410.000 €, 205,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju lokal od 205 m² u luksuznoj tek useljenoj novogradnji pozicioniran na lokaciji sa izuzetnom frekvencijom i vidljivošću. Objekat građen po visokim standardima savremene gradnje, spratnosti P+2+PS. Lokalu pripadaju 2 parking mesta. Odlična lokacija – ulica odmah do glavne,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 360.000 €, 205,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Interfon Velje Miljkovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 214,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Podrum Oštreljska Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 765.000 €, 224,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Uroša Soba: 6 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 195.000 €, 228,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović(NR. Jović)Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović na placu od 4,5ari, koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, WC i kupatilo,dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, dnevna soba i još jedna soba sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 710.000 €, 229,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Uroša Soba: 7 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 862.500 €, 230,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

POSLOVNI PROSTOR NA LUX LOKACIJI - ELIXIR GARDEN – CENTAR NOVOG BEOGRADA! Kontakt: +381668091211 Lokacija: Beograd, Novi Beograd, kompleks Elixir Garden Površina: 230 m² Struktura: Poslovni prostor koji čini: - kancelarijski deo; - tri toaleta; - dve terase; Postoji mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 230,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115673, II/, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se LUX DUPLEX**SMART HOUSE** BEZ KOSINA - TELEP 230 m2 + PARKING MESTO + GARAZA (29 m2). 3 Terase (7 m2, 30 m2 i 35 m2) NE ULAZE u kvadraturu stana. 6 spavacih soba, 3 kupatila. Prodaje se sa svim lux namestajem i lux....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 66)

<< <1 2> >>