• GoHome Professional
parket do 80 m2 najnovije što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket do 80 m2 najnovije što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket do 80 m2 najnovije što skuplji

  • Za upit "parket do 80 m2 najnovije što skuplji" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 2.646 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam ekskluzivni stambeni objekat u izgradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u Pancevu. Ovaj objekat moze biti i vasa oaza ako zelite sebi da priustite zivot blizu reke, kao i centra grada, a opet da imate svoj mir i komfor. U ponudi imamo stanove razlicitih struktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m², sa dve spavaće sobe, prostranom terasom i podrumom, u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje na izuzetnoj lokaciji — bez ikakvih ulaganja. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima: hrastov ševron parket, italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 308.000 €, 88,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Autokomanda, 88 m2m, pogled na Hram Sv.Save, Vi VI sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'parket do 80 m2 najnovije što skuplji'
99.000 €
230.000 €
228.000 €
  Stan, BEOGRAD, Lion, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza za sve destinacije u gradu.Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.Stan je podeljen u dve stambene jedinice.Svaki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 266.000 €, 76,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 239.000 €, 72,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, novogradnja iz 2013g, odmah useljiv, mogućnost garaže .. / nedaleko od ul. Dimitrija Tucovića, u ul. Dimitrija Katića, novogradnja iz 2013g, termo fasada, uredan ulaz, interfon, funkcionalan, svetao stan, pvc stolarija, roletne, hrast parket, sigurnosna vrata, klima, CG,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 233.000 €, 59,21 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna površina stana iznosi 59 m², a raspored prostorija je logično i praktično organizovan. Ulazni hodnik povezuje sve delove stana i vodi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAŽA 17 m2, ISTOK - zaštićen od buke. Dvorišna strana. 2 spavaće sobe, LIFT, TERASA, Klima. Uknjižen. Garažno mesto, koje ulazi u cenu je u suterenu zgrade. Podovi: parket.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2.0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijaće. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima samo pet stanova (po jedan stan na spratu)....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.800 €, 88,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji na Crvenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića, sa prelepim pogledom na Svetosavski park i crkvu. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa dva lifta (nije poslednji sprat). **Struktura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Troiposoban stan - Centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša, na IV spratu (nije poslednji), bez lifta, TA grejanje, upisane površine 80m2 + terasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg se ulazi u ostale prostorije (dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.500 €, 68,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u novogradnji-Centar-Kej(Centar)(Stan - Dvoiposobna Struktura)Objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambenoposlovni objekat sa puno pozitivnih karakteristika. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznog stila i vrhunskog dizajna stanova,pametnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak su svi vitalni objekti, Filozofski i Pravni fakultet, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.000 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 2. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene je površine 56m2+7m2 terasa i lođa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zaplanjska, 3/4, ta-Stvarna površina-36m2 , ugovorna površina-36.00m2, Zgrada se nalazi u parku, blizu su autobuske linije, vrtić, škole. Stan je u korektnom stanju. Ugrađena je PVC stolarija, zamenjen parket pre par godina, kupatilo korektno. Stan je izvorno 1.5, svetao i sunčan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe,kupatila i terase,odličan raspored bez suvišnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.300 €, 67,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 66,65m2 i po strukturi je troiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veoma funkcionalan dvoiposoban stan, površine 62m2 na petom spratu starije stambene grade bez lifta. Zgrada je smeštena u samoj blizini fakulteta DIF-a i Zaštite na radu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 93.000 €, 42,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno renoviran jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom. Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom spavaća soba kupatilo terasa Dodatne informacije: kompletno renoviran parket na podovima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 84.700 €, 50,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 49,81m2 i po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.400 €, 36,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na park Čair. Nalazi se na 13. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Prostor je lepo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan 1.5 stan u naselju Durlan, na svega par minuta od Durlanske pijace. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: velika dnevna soba odvojena trpezarija sa kuhinjom hodnik kupatilo terasa (zastakljena) ostava Podrumska prostorija uz....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....