• GoHome Professional
parket do 320000 eura 40 m2 pala cena do 2800 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket do 320000 eura 40 m2 pala cena do 2800 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket do 320000 eura 40 m2 pala cena do 2800 eura/m2 što manji

  • Za upit "parket do 320000 eura 40 m2 pala cena do 2800 eura/m2 što manji" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.335 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • parking
    • lift
    • renovirano
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 120.000 €
29.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni hodnik, dnevnu soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Lokacijski, nalazi se uz Mirijevski bulevar kod Sedme gimnazije,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 117.500 €
10.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo, Mirijevski bulevar, Ladne vode Prodajemo dvosoban, kvalitetan uknjizen stan, u kvalitetnoj novoj zgradi iz 2010. godine, na drugom od cetiri sprata. Uredjena i mirna lokacija, na sredini ulice Ladne vode, izmedju Mirijevskog bulevarai i Jovanke Radakovic. Odlicna....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 108.714 € na 97.087 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.087 €, 41,49 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.01.2025 - 102.713 €
02.02.2025 - 0 €
05.02.2025 - 110.000 €
09.05.2025 - 106.880 €
24.08.2025 - 111.738 €
04.02.2026 - 106.449 €
23.02.2026 - 99.191 €
09.03.2026 - 111.432 €
01.04.2026 - 108.714 €
03.04.2026 - 97.087 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 654 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'parket do 320000 eura 40 m2 pala cena do 2800 eura/m2 što manji'
123.600 €
123.600 €
58.000 €
 
-2%

Promena cene sa 79.500 € na 78.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 79.500 €
15.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
01.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 1101574 CENA: 125 000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju je šarmantan stan odličnog i funkcionalnog rasporeda. Poseduje izdvojenu spavaću sobu, prijatan dnevni boravak i kuhinju. Stan je prostraniji nego što broj kvadrata pokazuje. Kupatilo je renovirano, PVC....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 137.170 € na 132.440 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 132.440 €, 43,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 137.170 €
12.05.2026 - 132.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054312, SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>