• GoHome Professional
parket do 320000 eura 40 m2 što jeftiniji oglasi o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket do 320000 eura 40 m2 što jeftiniji oglasi o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket do 320000 eura 40 m2 što jeftiniji oglasi objavljeni od poslednjeg puta uknjižen

  • Za upit "parket do 320000 eura 40 m2 što jeftiniji oglasi objavljeni od poslednjeg puta uknjižen" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 79.570 €, 43,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Perfektan dvoban stan koji lako može biti dvoiposoban. Uknjižen je . Nalazi se na drugom spratu, okrenut je na dvorišnu stranu sa puno zelenila i parking mesta. U neposrednoj blizini je škola, vrtić, igralište za decu, gradske linije za ceo grad, šetalište na Bulevaru Evrope i Cara....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 51.500 €, 40,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 40m2. Nalazi se u prizemlju, u porodičnom stambenom objektu kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 53.700 €, 41,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor-lokal u stambeno-poslovnoj zgradi u širem centru grada, na par minuta hoda od Žitnog trga. Lokal je u prizemlju i gleda na ulicu, površine 41m2 i sastoji se iz prizemlja površine 25,68m2 i galerije površine 15,23m2. Ima izlog koji gleda ka ulici.U prizemlju....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
26.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji u centralnoj zoni Niške Banje, odmah pored šetališta i parka, u ponudi je jednosoban stan od 43 m² na prvom spratu manje zgrade, sa 6 stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila. Funkcionalan raspored ya apartmanski tip....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 61.000 €, 38,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Ledenoj Steni. Površina stana 38,32m2 plus terasa koja ne ulazi u kvadraturu. Nalazi se na prvom spratu zgrade bez lifta, iznad ima još jedan sprat. Stan je organizovan tako da se na ovoj kvadraturi dobijaju dve nezavisne sobe. Ulazi se u mali hodnik, centralni....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 63.690 €, 39,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman, novogradnja, na finoj lokaciji blizu hotela Sunce i poznate kafane Čikago u Sokobanji. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak šetačke zone, u atraktivnom novom naselju, sa fantastičnim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 64.750 €, 37,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Zlatibora u naselju Palisad Veoma atraktivna lokacija na par stotina metara od crkve i Kulturnog centra, na samo 5 minuta od jezera, a opet izdvojeno od gradske buke U blizini Luna parka i Titove vile, okruženo zelenilom sa prelepim pogledima....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 66.500 €, 38,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

EXTRA POVOLJNO 66500 eura SIRI CENTAR VRHUNSKA PRELEPA LOKACIJA POCETAK VIZANTIJSKOG BULEVARA KOD PARKA SV.SAVE BLIZINA MEDICINSKOG FAKULTETA NOVIJI MALO KORISCEN JAKO LEP IZUZETAN JEDNOIPOSOBAN STAN KVALITETNE GRADNJE UZIVO DALEKO BOLJI LEPSI NEGO NA SLIKAMA PROSTIJE LEPE PROSTRANE....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 69.500 €, 39,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jenoiposoban stan u naselju 4.juli D3, površine 39m2, obe terase su integrisane u stambeni prostor , te stan funkcionalno ima veću korisnu površinu, nalazi se na prvom spratu stambene zgrade.sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom , kuhinje, ulaznog hodnika, spavaće sobe, degažmana....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parket do 320000 eura 40 m2 što jeftiniji uknjižen (138)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.