• GoHome Professional
pala cena uknjižen do 39000 eura zadnjih 14 dana š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena uknjižen do 39000 eura zadnjih 14 dana š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena uknjižen do 39000 eura zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "pala cena uknjižen do 39000 eura zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 789 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 400 m2
    • do 500 m2
    • 500 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 500 m2
    • 600 m2
  •  Po ceni
    • 37000 eura (malo jeftiniji)
    • 40000 eura (malo skuplji)
    • do 55 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • klima
    • centralno grejanje
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 20.000 €, 1236,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 25.000 €
17.04.2026 - 23.000 €
26.04.2026 - 22.000 €
10.05.2026 - 21.000 €
15.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Maloj Moštanici, od 12,36 ari, sa započetom gradnjom . Objekat pod pločom je polusuteren od 30m2, a projekat i temelj su urađeni za SU+PR+PTK, ukupne površine 115,50m2. Za gradnju su izdati lokacijaki uslovi, tako da nema prepreka za izgradnju. Zbog svega toga je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena uknjižen do 39000 eura zadnjih 14 dana što veći'
34.000 €
29.990 €
27.500 €
 
-6%

Promena cene sa 9.500 € na 8.900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, GRABOVAC, 8.900 €, 1100,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 10.500 €
30.11.2025 - 9.500 €
06.05.2026 - 8.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Posredujemo u prodaji placa koji se nalazi na putu Obrenovac - Šabac u naselju Skela, opština Obrenovac. Plac je uknjizen 1/1 bez tereta i zabeležbi, površine 10.5 ari. Plac se nalazi uz asfaltni put i praugaonog oblika je, dozvoljena je gradnja. U neposrednoj blizini placa nalazi....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 40.000 €
15.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, Zlatibor, potes Zova, 29,22m2, EG, terasa Prodaje se apartman/stan u naseljenom mestu Zlatibor, potes Zova II. Površina apartmana je 29,22m2. Ima terasu sa lepim pogledom. Uknjižen. Provizija 2%. 066/855-8 8-89 ... Prikaži broj Jednosoban stan, Zlatibor | Prodaja · 29m² · 35.000€.

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 35.000 € na 28.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 25,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 42.000 €
10.04.2026 - 35.000 €
15.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

UKNJIŽEN lokal u tržnom centru u pešačkoj zoni+++ Agencijska oznaka lokala je 8089755 , Cena lokala je 35.000 e +3% agencijske provizije. Novi Sad, Centar-pešačka zona, 25 m2 , pešačka zona, lokal na spratu tržnog centra , klimatizovan , centralno grejanje, poseduje sanitarni čvor....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>