• GoHome Professional
pala cena uknjižen 130 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena uknjižen 130 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena uknjižen 130 m2 najnovije

  • Za upit "pala cena uknjižen 130 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 149.000 € na 136.990 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SREMSKI KARLOVCI, 136.990 €, 130,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.10.2025 - 167.400 €
09.11.2025 - 159.650 €
26.11.2025 - 149.000 €
29.04.2026 - 136.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran dupleks stan površine 130 m² u Sremskim Karlovcima. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan. Sa jedne strane nalazi se velika terasa sa prelepim pogledom na Dunav, dok se sa druge strane pruža pogled na Stražilovo. Stan poseduje tri terase,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 520.000 € na 499.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 499.000 €, 129,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 520.000 €
01.05.2026 - 499.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se penthaus u naselju Dunavske terase na Karaburmi sa prelepim pogledom na Dunav.Strukturu stana čini:veliki dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom, tri spavaće sobe,dva kupatila,toalet i terasa sa koje se pruža prelep pogled.Grejanje je centralno na kalorimetre i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 520.000 € na 499.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 520.000 €
01.05.2026 - 499.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten penthaus (7. sprat, zgrada iz 2017) sa pogledom na Dunav. Stan ima visoke plafone, LED rasvetu i kvalitetne završne radove. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila + WC, velika terasa. Oprema: nameštaj i kuhinja po....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
16.01.2026 - 399.500 €
13.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5. 0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 500.000 €
04.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128960, I/I, dupleks, klima, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, deljiv. Prodaje se izuzetno dizajnerski stedjen stan od 130 kvm, Djeram, Djevdjelijska ulica.Moze se reci i da je kuca sa PR i spratom.Preuredjena je u 3 nezavisna apartmana....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 207.000 € na 200.850 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 200.850 €, 130,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2025 - 220.950 €
15.06.2025 - 214.240 €
07.09.2025 - 207.550 €
23.11.2025 - 207.000 €
13.03.2026 - 200.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, ulica Branislava Bukurova. Uknjižen troiposoban stan u poznatom, ekskluzivnom naselju Tatarsko brdo. Lepa i mirna lokacija, nadomak grada, izolovana od gradske gužve i buke. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 349.000 € na 338.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 338.000 €, 132,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 399.000 €
02.11.2025 - 380.000 €
19.11.2025 - 370.000 €
05.12.2025 - 360.000 €
14.01.2026 - 349.000 €
18.03.2026 - 338.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Vozdovac, Vozdovacka crkva, Gligorija Vozarevica, 4.0, 132 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta, interfon, odmah useljiv, kompletno renoviran, uknjizen, mogucnost kupovine zasebne garaze sa parking mestom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 430.000 € na 405.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 405.000 €, 127,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.11.2025 - 430.000 €
10.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 4.0, eg, 4/4, terasa. U srcu Beograda u neposrednoj blizini galerije Progres, nalazi se ova nepokretnost koja se sastoji od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, kuhinje i terase. U pitanju je nadogradnja, zgrada je bez lifta sa mogućnošću ugradnje istog, grejanje....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 228.600 € na 185.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 185.000 €, 127,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 228.600 €
03.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Izuzetan poslovni prostor, uknjižen na punu kvadraturu u zgradi novije gradnje. Odlično organizovan poslovni prostor,pogodan za sve vrste delatnosti. Izlog ka ulici širine 3m,visina u lokalu 3.2m, prvi nivo čine otvoren prostor i čajna kuhinja i toalet, drugi nivo....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 320.000 € na 292.300 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 292.300 €, 127,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.12.2024 - 324.450 €
27.12.2024 - 320.000 €
11.03.2026 - 292.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 114801, III/III, klima, terasa, uknjižen. DUPLEX LUX, 127m2, PORODIČAN STAN u blizini centra. Ima 2 terase, vecu i manju. DONJI DEO: 90m2 dnevni boravak, trpezarija, kuhinja u "g" odvojena od dnevne sobe, ima svoj prozor, garderober, mini kancelarija, kupatilo,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena uknjižen 130 m2 (91)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>