• GoHome Professional
pala cena uknjižen 130 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena uknjižen 130 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena uknjižen 130 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "pala cena uknjižen 130 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.288 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 275.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 275.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE – Lux trosoban stan u novogradnji, 133 m², Vrnjačka Banja Na prodaju je uknjižen, luksuzan trosoban stan, delimično opremljen, smešten u modernoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno prostran i funkcionalno organizovan, idealan za porodično....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 275.000 € na 250.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 275.000 €
17.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša 133m2, 3.0, 4/4, podno grejanje/TA + 2 garažna mesta Prostran i izuzetno svetao stan, smešten u neposrednoj blizini kružnog toka, na četvrtom, ujedno i poslednjem spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 430.000 €, 120,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 450.000 €
10.05.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Šantićeva, 4/5, eg, uknjižen-Stvarna površina-104m2 , ugovorna površina-104.00m2, Na prodaju dupleks na odličnoj lokaciji na Dorćolu, u Šantićevoj ulici nadomak Bajlonijeve pijace. Dupleks se nalazi na 4.spratu i ulazi iz posebnog hodnika na čijim vratima je interfon. Spoljni zidovi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena uknjižen 130 m2 zadnjih 14 dana'
295.000 €
295.000 €
 
-6%

Promena cene sa 430.000 € na 405.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 405.000 €, 127,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.11.2025 - 430.000 €
10.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 4.0, eg, 4/4, terasa. U srcu Beograda u neposrednoj blizini galerije Progres, nalazi se ova nepokretnost koja se sastoji od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, kuhinje i terase. U pitanju je nadogradnja, zgrada je bez lifta sa mogućnošću ugradnje istog, grejanje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 200.000 € na 185.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 185.000 €, 127,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 200.000 €
18.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Porečka, pr, cg, uknjižen-Stvarna površina-127m2 , ugovorna površina-127.00m2, Prodaje se poslovni prostor na odličnoj lokaciji na samoj granici Palilule i Dorćola. Prostor ima veliki izlog ka ulici. Na dva nivoa je. Na gornjem nivou su dve velike, odvojene kancelarije. Donjinivo....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 560.000 € na 510.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 65, 510.000 €, 134,92 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 560.000 €
19.05.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju izuzetan četvorosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu West 65 , na atraktivnoj lokaciji na Novi Beograd . Stan se nalazi u prizemlju i ima ukupnu površinu od 134,92 m² , uz posebnu pogodnost – prostranu terasu/baštu koja pruža dodatni komfor, privatnost i....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 367.000 € na 359.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 359.000 €, 120,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 367.000 €
16.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Trosoban stan 66m2+26m2+ 2 terase.Ukupno 120m2.Odvojena prostorija od 26m2 se može adaptirati u garsonjeru ili pripojiti stanu da se dobije 4,0 stan. Nalazi se na šestom spratu, lift ide do petog. Centralno grejanje, klima. Uknjižen .Za svaku preporuku. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 58.000 €
31.08.2025 - 54.000 €
03.09.2025 - 53.000 €
24.12.2025 - 49.000 €
14.01.2026 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €
18.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), vertikala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>