• GoHome Professional
pala cena uknjižen 130 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena uknjižen 130 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena uknjižen 130 m2 Najnovije

  • Za upit "pala cena uknjižen 130 m2 najnovije" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 2.992 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • lift
    • novogradnja
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 367.000 € na 359.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 359.000 €, 120,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 367.000 €
16.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Trosoban stan 66m2+26m2+ 2 terase.Ukupno 120m2.Odvojena prostorija od 26m2 se može adaptirati u garsonjeru ili pripojiti stanu da se dobije 4,0 stan. Nalazi se na šestom spratu, lift ide do petog. Centralno grejanje, klima. Uknjižen .Za svaku preporuku. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 1)

<< <1> >>