• GoHome Professional
pala cena pogodan do 310000 eura opremljen barem 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena pogodan do 310000 eura opremljen barem 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena pogodan do 310000 eura opremljen barem 70 m2

  • Za upit "pala cena pogodan do 310000 eura opremljen barem 70 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.257 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 167.000 € na 159.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 71,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 167.000 €
04.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep I svetao trosoban stan, koji se nalazi na fantastičnoj lokaciji kod stare okretnice na Karaburmi. Stan je pre nekoliko godina kvalitetno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.000 € na 159.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 71,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 167.000 €
08.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep I svetao trosoban stan, koji se nalazi na fantasticnoj lokaciji kod stare okretnice na Karaburmi. Stan je pre nekoliko godina kvalitetno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 147.900 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 92,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 147.900 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je kuća na prodaju u Sremskoj Kamenici - prostrana kuća sa četiri spavaće sobe na dva sprata, površine 92 m² (uključujući terasu od 26 m²), smeštena na placu od 507 m². Nekretnina je idealna za porodični život ili kao investicija u okviru prodaje kuća i izdavanja stanova....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena pogodan do 310000 eura opremljen barem 70 m2'
144.200 €
144.200 €
35.000 €
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MEĐULUŽJE, 100.000 €, 96,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 120.000 €
17.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

U naselju Vlaška udaljenom nekoliko kilometara od Mladenovca prodajemo novu prizemnu kuću na placu od 14ari sa prelepim pogledom na Kosmaj. Tri sobe, kupatilo, opremljena novim nameštajem, kuhinjom i kvalitetnom belom tehnikom, aluminijumskim prozorima sa komarnicima i roletnama.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MLADENOVAC, 100.000 €, 96,77 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 120.000 €
17.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 164.800 € na 154.500 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 175.200 €
21.11.2025 - 164.800 €
25.03.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN ULIČNI LOKAL, SOCIJALNO--- Agencijska šifra: 8000147. Prodaje se kompletno opremljen ulični lokal (63m2) pogodan za kancelarijski prostor, za mirne delatnosti, kod Socijalnog. Sastoji se od 40m2 kancelarijskog prostora na prizemlju i 20m2 u suterenu.  Za....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 275.000 € na 260.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BUBANJ, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 275.000 €
10.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća od 130m2, na 1,3 ari placa u blizini Kliničkog centra. Kuća se sastoji iz tri nivoa, povezanih unutrašnjim stepenicama. Izuzetna lokacija kuće, pogodno za izdavanje. Svaki nivo ima tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo, osim potkrovlja koje ima dve spavaće....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78. 91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78, 91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>