• GoHome Professional
pala cena pogodan do 310000 eura što jeftiniji Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena pogodan do 310000 eura što jeftiniji Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena pogodan do 310000 eura što jeftiniji Najnovije

  • Za upit "pala cena pogodan do 310000 eura što jeftiniji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 247.200 € na 206.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 120,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 247.200 €
22.02.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo pravi porodični stan u Novom Sadu koji se nalazi na Novoj Detelinari. Nalazi se u mirnoj ulici, u zgradi novije gradnje, na trećem spratu koji je ujedno i poslednji. Stan je triplex i sastoji se od tri nivoa koji su spojeni stepenicama, pa više imate....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 8.000 € na 6.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOSJERIĆ, 6.000 €, 4191,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 8.000 €
19.04.2026 - 6.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Kosjerić-Galovići, Gornja Vukobara Livada 41a Na prodaju lepo i prostrano zemljište površine 41 ar, uknjiženo kao livada, na teritoriji opštine Kosjerić. Parcela se nalazi u prirodnom i mirnom okruženju, okružena zelenilom i čistim vazduhom, što je čini idealnim mestom za odmor, poljoprivredu....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 7.600 € na 6.800 € dana 11.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PARAĆIN, 6.800 €, 758,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 7.600 €
11.02.2026 - 6.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo plac u Lešju blizu manastira, pogodan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Pogodan je kao prilika za razvijanje turizma. .

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 14.000 € na 9.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 9.000 €, 1207,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 14.000 €
19.04.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 13 ari, sa direktnim pristupom glavnom putu, što ga čini lako dostupnim i veoma vidljivim. Napomena: Zbog dalekovoda preko parcele nije dozvoljena gradnja stambenih i visokih objekata, niti trajnih konstrukcija bez suglasnosti operatora. Plac je pogodan za:....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 14.000 € na 9.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 9.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 14.000 €
24.04.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-43%

Promena cene sa 23.700 € na 13.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEZDAN, 13.500 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 23.700 €
08.05.2026 - 13.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PLAC! Na ulazu u Bezdan,iz pravca Sombora,na glavnom putu,4899m2,očišćen plac, nekada na njemu objekat od 220m2,koji postoji papirološki,pogodan za malu privredu,ugostiteljski objekta,skladište,cena 13500e Plac, Sombor - Bezdan | Prodaja · 13.500€.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 15.000 € na 14.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 14.000 €, 1260,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 15.000 €
20.03.2026 - 14.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je plac idealne površine i pravilnog oblika, smešten pored puta na izuzetno atraktivnoj lokaciji u naselju Lipar. Ova pozicija pruža laku dostupnost i odličnu povezanost sa gradom, dok okruženje odiše mirom i zelenilom. Plac je pogodan za sve koji traže uređenu parcelu na....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 15.000 € na 14.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 14.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
05.02.2026 - 15.000 €
17.03.2026 - 14.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 17.000 € na 15.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 17.000 €
27.03.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena garažna mesta u nivou visokog prizemlja. Pogodno za vozila svih dimenzija. Odličan manevarski prostor. Ulaz sa rampom. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 21.000 € na 15.990 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Staro Sajmište, 15.990 €, 10,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 21.000 €
13.03.2026 - 15.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Bloku 22, garažno mesto, uknjiženo, površine 10m2. Garažno mesto je sa video nadzorom, kao i portirom, a nalazi se u neposrednoj blizini Sava Centra. Na parking mestu je moguće parkirati dva motora. Parking širine 2m, pogodan je za manja vozila poput punta, smarta, corsu i sl. Iznos....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena pogodan do 310000 eura što jeftiniji (397)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>