• GoHome Professional
pala cena pogodan do 300000 eura do 2200 eura/m2 n - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena pogodan do 300000 eura do 2200 eura/m2 n - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena pogodan do 300000 eura do 2200 eura/m2 najnovije što skuplji

  • Za upit "pala cena pogodan do 300000 eura do 2200 eura/m2 najnovije što skuplji" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.371 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 290.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEGALJICA, 250.000 €, 400,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 290.000 €
13.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Inkubatora stanica 400 m2 na placu od 9a. Visina 3.4m, zidovi pločice, pod pločice. Pogodan objekat za bilo koji vid proizvodnje, magacinski prostor itd. Dobijanje hasapa, ulaz-izlaz. Brojilo 43 kw, arterski bunar, agregat automatika. 2km od autoputa. Mogućnost izdavanja i prodaje.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
13.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića, u mirnom i odlično povezanom delu grada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i lođe. Zahvaljujući dobrom rasporedu, prostor je maksimalno iskorišćen i pogodan kako za....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 135.000 € na 125.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 294,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve kuće ukupne površine 294m2 na parceli od 339m2 sa kolskim ulazom, koji je pod krovom i koristi se kao garaža, Mužljanska kolonija. Prva kuća je prizemna, 144m2 i sastoji se od ulaznog hola, predsoblja, 2 sobe, kuhinje s trpezarijom, vešeraja, toaleta, kupatila i terase. Renovirano....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena pogodan do 300000 eura do 2200 eura/m2 najnovije što skuplji'
110.000 €
80.000 €
16.000 €
 
-5%

Promena cene sa 101.000 € na 96.350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 96.350 €, 41,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 101.000 €
13.05.2026 - 96.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo komforan mali stan na dobroj lokaciji u potkrovlju novogradnje. Odličan, funkcionalan raspored. Mirno, urbano okruženje sa kompletnom infrastrukturom. Pogodno za život kao i za izdavanje. Završetak radova za oko dva meseca. Za sada keš kupci. Preporuka. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>