• GoHome Professional
pala cena pogodan do 300000 eura do 2200 eura/m2 š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena pogodan do 300000 eura do 2200 eura/m2 š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena pogodan do 300000 eura do 2200 eura/m2 što skuplji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "pala cena pogodan do 300000 eura do 2200 eura/m2 što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 315.000 € na 310.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 310.000 €, 431,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 350.000 €
24.10.2025 - 330.000 €
20.02.2026 - 315.000 €
01.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Nova Pazova - Kneza Mihaila kuća, 431m2 (terasa 15m2), PR+I, GAS/struja/čvrsta goriva, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 15 ari Prodaje se velika kuća udaljena 300 metara od centra Nove Pazove. Sastoji se od tri zasebne stambene jedinice, kotlarnice,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 320.000 € na 295.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 295.000 €, 412,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 320.000 €
26.04.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, uz glavnu saobraćajnicu, u ponudi je nekretnina koja pruža široke mogućnosti kako za život, tako i za poslovne aktivnosti. Na prostranom placu pravilnog oblika, sa frontom od čak 35 metara ka ulici i dubinom od 60 metara, nalaze se tri objekta koji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 275.000 € na 260.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BUBANJ, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 275.000 €
10.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća od 130m2, na 1,3 ari placa u blizini Kliničkog centra. Kuća se sastoji iz tri nivoa, povezanih unutrašnjim stepenicama. Izuzetna lokacija kuće, pogodno za izdavanje. Svaki nivo ima tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo, osim potkrovlja koje ima dve spavaće....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 290.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEGALJICA, 250.000 €, 400,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 290.000 €
13.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Inkubatora stanica 400 m2 na placu od 9a. Visina 3.4m, zidovi pločice, pod pločice. Pogodan objekat za bilo koji vid proizvodnje, magacinski prostor itd. Dobijanje hasapa, ulaz-izlaz. Brojilo 43 kw, arterski bunar, agregat automatika. 2km od autoputa. Mogućnost izdavanja i prodaje.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 239.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LESKOVAC, 239.000 €, 380,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.10.2024 - 0 €
04.12.2024 - 760.000 €
21.03.2025 - 260.000 €
29.04.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU OBJEKAT U CENTRU GRADA, U NEPOSREDNOJ BLIZINI MLINSKE ULICE I KOMPLEKSA "SAJAM", NA PLACU OD 4,20 ARI. KUĆA SE SASTOJI OD TRI ETAŽE. U PRIZEMLJU OBJEKTA NALAZI SE GARAŽA, PROSTORIJE U KOME JE SMEŠTEN SISTEM ZA GREJANJE, OSTAVE, VEŠERNICA, RADIONICA. UNUTRAŠNJE....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 234.870 € na 225.050 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 225.050 €, 95,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 238.445 €
25.01.2026 - 254.410 €
04.03.2026 - 234.870 €
11.03.2026 - 225.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 95 kvadratnih metara u zgradi kod ABC centra, prepoznatljivoj po žutoj fasadnoj cigli. Objekat ima ukupno sedam spratova, a stan se nalazi na prvom spratu. Dvostrano je orijentisan i ima idealan raspored prostorija. Prostrane i svetle sobe, kao i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 200.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, DOBANOVCI, 200.000 €, 1800,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 220.000 €
01.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Pravougaoni plac 45x45m2. Pogodan kako za stambenu gradnju tako i za proizvodnu halu. Blizina autoputa i aerodroma.Već je probijen i put ka Ledinama.U ponudi imamo i jedan veći plac od 66ari. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.800 € na 198.240 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 198.240 €, 84,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 222.600 €
19.12.2025 - 205.800 €
11.03.2026 - 198.240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Brace Baruh, 4.0, 84 m2, bez terase, SUT od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, brzo useljiv, renoviran, uknjizen na 66 m2, predratna zgrada. Stan se sastoji od velikog antrea, tri sobe, hodnika, male kuhinje, kupatila i toaleta. Pogodan....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 219.000 € na 189.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, LESKOVAC, 189.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 219.000 €
24.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovno-stambeni objekti na odličnoj lokaciji u naselju Rupe, na placu od 343m2. Poslovni objekat ima 175m2 korisne površine, potpuno je renoviran i zbog blizine centru grada, novom bulevaru, tržnom centru Stop Shop,, pruža mogućnost, pre svega, za pružanje ugostiteljskih....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 228.600 € na 185.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 185.000 €, 127,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 228.600 €
03.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Izuzetan poslovni prostor, uknjižen na punu kvadraturu u zgradi novije gradnje. Odlično organizovan poslovni prostor,pogodan za sve vrste delatnosti. Izlog ka ulici širine 3m,visina u lokalu 3.2m, prvi nivo čine otvoren prostor i čajna kuhinja i toalet, drugi nivo....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena pogodan do 300000 eura do 2200 eura/m2 što skuplji (221)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>