• GoHome Professional
pala cena pogodan do 300000 eura što manji renovir - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena pogodan do 300000 eura što manji renovir - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena pogodan do 300000 eura što manji renovirano

  • Za upit "pala cena pogodan do 300000 eura što manji renovirano" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 2.663 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 120.000 € na 107.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 120.000 €
27.02.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjižen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera, u zgradi kvalitetne gradnje, preko puta parka Šumice. Sastoji se od hodnika, kupatila i sobe sa kuhinjom.Odlična prilika za investiranje,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 75.000 € na 69.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 69.000 €, 26,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 75.000 €
21.04.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Bez tereta i zabeležbi. . - Izuzetna lokacija. - Nadomak Gardoša. . - Kompletno renoviran. - Odmah useljiv. . - 26 m2. - Odlično iskorišćen prostor. . - U zajedničkom dvorištu. - Zaštićen od buke. . - Jedinstven stan. - Pogodan za život ili kao investicija. . - Za....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 90.000 €
03.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari grad - Skadarlija 1.5, uknjižen na 18m2, mereno 30m2 (terasa), PR/5, EG, telefon, KATV, internet, interfon Izuzetno lep, funkcionalan stan u kvalitetnom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Stan poseduje kupatilo, kuhinju, dnevnu sobu, malu spavaću sobu i dvorišnu terasu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena pogodan do 300000 eura što manji renovirano'
300.000 €
230.000 €
147.290 €
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 220.000 €
05.12.2025 - 200.000 €
04.01.2026 - 190.000 €
19.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran, jednoiposoban stan od 33 m² u najlešem delu ulice Cara Dušana na Dorćolu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta i gleda na mirno dvorište okruženo zelenilom. Zgrada je uredna i održavana, a ulaz čist i obezbeđen. Lokacija pruža savršen balans....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 200.000 € na 195.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 195.000 €, 48,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 200.000 €
22.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 2.0, 48m2, VI/VIII, CG, lift. U našoj ponudi dvosoban stan za prodaju na Crvenom krstu u ulici Jovana Rajića. Uknjižen na 48m2, cg, lift, klima, interfon, video nadzor. Renoviran 2013. godine. Istočno orijentisan. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 224.000 €
01.04.2026 - 210.000 €
29.04.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u Profesorskoj koloniji, u mirnoj ulici, na atraktivnoj gradskoj lokaciji. Trenutno se izdaje kao muzički studio, ali se prodaje prazan, spreman za prenamenu prema potrebama novog vlasnika. Prostor je svetao, funkcionalan i pogodan za izdavanje, kako za stanovanje,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 157.590 € na 149.940 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 149.940 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 162.180 €
17.04.2026 - 157.590 €
27.04.2026 - 149.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 59 m², smešten na 7. spratu (od 11) u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih u Novom Naselju, Novi Sad. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodični život ili kao investiciju u okviru prodaje stanova i iznajmljivanja stanova u Novom Sadu.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.200 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 149.350 €
29.04.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan dvoiposoban stan koji se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, dečije sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je kompletno renoviran: vodovodna instalacija, strujna instalacija, tabla sa osiguračima i TV tabla radi konfigurabilnosti, parket je hoblovan ili nov (tarket),....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne i poslednji). Idealno iskorišćenih 59 m2. Stan kompletno renoviran, odmah spreman za useljenje. Sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, decje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 62m2( terasa 8m2), CG, XI/XII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 54m2. Na prodaju stan u Ohridskoj ulici u mirnom delu naselja Save Kovačević. Zgrada je dobro održavana, poseduje dva lifta. Oko zgrade se nalazi dosta zelenih površina, kao i nezoniranog parking prostora.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 169.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj zemunskoj lokaciji, u blizini Novogradske, nalazi se ovaj renoviran i osunčan stan sa fantastičnim panoramskim pogledom i obiljem svetla tokom čitavog dana. Dvostrano orijentisan. Ukupna površina 62m², ugovorna i grejna 54m² + 8m² su lođa i terasa. Izvorno dvosoban, uspešno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.000 € na 159.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 71,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 167.000 €
04.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep I svetao trosoban stan, koji se nalazi na fantastičnoj lokaciji kod stare okretnice na Karaburmi. Stan je pre nekoliko godina kvalitetno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.000 € na 159.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 71,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 167.000 €
08.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep I svetao trosoban stan, koji se nalazi na fantasticnoj lokaciji kod stare okretnice na Karaburmi. Stan je pre nekoliko godina kvalitetno....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 260.000 €
12.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, UŽICE, 105.000 €, 75,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 115.000 €
11.03.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan, u 1.zoni grada Užica, na Slanuši, na visokom prizemlju stambene zgrade, površine 75 m2, pogodan, kako za stanovanje, tako i kao poslovni prostor za razne namene. Stan je , pre osam godina renoviran, zamenjema je i spoljašnja i unutrašnja stolarija, instalacije i renovirano....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELI POTOK, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.800 € na 198.240 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 198.240 €, 84,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 222.600 €
19.12.2025 - 205.800 €
11.03.2026 - 198.240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Brace Baruh, 4.0, 84 m2, bez terase, SUT od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, brzo useljiv, renoviran, uknjizen na 66 m2, predratna zgrada. Stan se sastoji od velikog antrea, tri sobe, hodnika, male kuhinje, kupatila i toaleta. Pogodan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 340.000 € na 325.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 325.000 €, 99,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 340.000 €
25.02.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac - Kneza Miloša 4.0, uknjižen na 87m2 mereno 99m2, CG, 2/6, klima, KATV, interfon, podrum prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase (adaptirane i pridodate korisnoj površini) Odlično pozicioniran stan, u srcu Beograda,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 124.000 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 130.000 €
25.03.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Vrnjačka banja, Gočki put, Kosmajska, 200m2 . 200m2, 4.0, PR/1, EG, terasa, parking, renovirano, uknjižen. Prodaje se kuća u Vrnjačkoj banji površine 200m2 + pomoćni objekat....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 219.000 € na 189.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, LESKOVAC, 189.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 219.000 €
24.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovno-stambeni objekti na odličnoj lokaciji u naselju Rupe, na placu od 343m2. Poslovni objekat ima 175m2 korisne površine, potpuno je renoviran i zbog blizine centru grada, novom bulevaru, tržnom centru Stop Shop,, pruža mogućnost, pre svega, za pružanje ugostiteljskih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>