• GoHome Professional
pala cena pogodan do 3000 eura/m2 najnovije parkin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena pogodan do 3000 eura/m2 najnovije parkin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena pogodan do 3000 eura/m2 najnovije parking

  • Za upit "pala cena pogodan do 3000 eura/m2 najnovije parking" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 169.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj zemunskoj lokaciji, u blizini Novogradske, nalazi se ovaj renoviran i osunčan stan sa fantastičnim panoramskim pogledom i obiljem svetla tokom čitavog dana. Dvostrano orijentisan. Ukupna površina 62m², ugovorna i grejna 54m² + 8m² su lođa i terasa. Izvorno dvosoban, uspešno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
18.01.2026 - 399.500 €
11.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
12.04.2026 - 360.000 €
26.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5.0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 310.000 € na 279.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 279.000 €, 105,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 315.000 €
13.03.2026 - 310.000 €
27.04.2026 - 279.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Fenomenalan salonac u staroj kvalitetno građenoj zgradi sa zidovima debljine od preko 40cm. Trostrano orijentisan. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, na početku Ustaničke ulice blizu Autokomande. Visoki plafoni (3.05), parket u solidnom stanju, dva kupatila, odvojena kuhinja....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 56,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 170.000 €
07.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054328 LIMAN II, DVOIPOSOBAN, 56m2 Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Liman 2 Ovo je stan koji ima dobar balans prostora i funkcionalnosti, pogodan i za život i kao investicija. Stan ima lepo organizovan dnevni boravak, odvojenu zonu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 62m2( terasa 8m2), CG, XI/XII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 54m2. Na prodaju stan u Ohridskoj ulici u mirnom delu naselja Save Kovačević. Zgrada je dobro održavana, poseduje dva lifta. Oko zgrade se nalazi dosta zelenih površina, kao i nezoniranog parking prostora.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 157.590 € na 149.940 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 149.940 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 162.180 €
17.04.2026 - 157.590 €
27.04.2026 - 149.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 59 m², smešten na 7. spratu (od 11) u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih u Novom Naselju, Novi Sad. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodični život ili kao investiciju u okviru prodaje stanova i iznajmljivanja stanova u Novom Sadu.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 154.500 € na 142.140 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 142.140 €, 46,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 154.500 €
08.05.2026 - 142.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo manji dvoiposoban stan od 46m2 koji se nalazi u novogradnji kod Merkura, ulica Stevana Doronjskog . Nekretnina je uknjižena 1/1 i papirološki čista, može na kredit. Stan je na odličnoj lokaciji, blizu Lidla , železničke stanice, detelinarske pijaceOdlična povezanost gradskog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 234.870 € na 225.050 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 225.050 €, 95,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 238.445 €
25.01.2026 - 254.410 €
04.03.2026 - 234.870 €
11.03.2026 - 225.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 95 kvadratnih metara u zgradi kod ABC centra, prepoznatljivoj po žutoj fasadnoj cigli. Objekat ima ukupno sedam spratova, a stan se nalazi na prvom spratu. Dvostrano je orijentisan i ima idealan raspored prostorija. Prostrane i svetle sobe, kao i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena pogodan do 3000 eura/m2 parking (89)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>