• GoHome Professional
pala cena pogodan do 290000 eura barem 70 m2 zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena pogodan do 290000 eura barem 70 m2 zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena pogodan do 290000 eura barem 70 m2 zadnjih 7 dana što jeftiniji

  • Za upit "pala cena pogodan do 290000 eura barem 70 m2 zadnjih 7 dana što jeftiniji" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 2.148 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • interfon
    • 3.sprat
    • dvorište
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 51.500 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke – škola, market Roda, bolnica, pijaca i ostali sadržaji. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: * ulaznog predsoblja....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 80.000 € na 60.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 60.000 €, 222,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.08.2024 - 80.000 €
10.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 133.700 € na 129.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BELI POTOK, 129.000 €, 2800,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 137.800 €
25.03.2026 - 133.700 €
10.05.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac na prodaju u Pinosavi. U podnožju Avale, u blizini Instituta ''Jaroslav Černi'' nalazi se ovaj plac koji je gradsko-građevinsko zemljište. Pogodan je za izgradnju stambenog objekta. Teren je blago nagnut, raščišćen od rastinja. Plac je širine oko....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena pogodan do 290000 eura barem 70 m2 zadnjih 7 dana što jeftiniji'
224.500 €
224.500 €
179.000 €
 
-5%

Promena cene sa 167.000 € na 159.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 71,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 167.000 €
08.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep I svetao trosoban stan, koji se nalazi na fantasticnoj lokaciji kod stare okretnice na Karaburmi. Stan je pre nekoliko godina kvalitetno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 180.000 € na 175.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 175.000 €, 411,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 180.000 €
10.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Velika porodična kuća na prostranom placu površine 13,28 ari smeštena je na obodu Lipovačke šume. U mirnom delu Sremčice, oko 500m od glavne saobraćajnice. Kuća se sastoji od dve nezavisne vertikale od kojih je jedna potpuno završena i useljiva, a druga je u sivoj fazi izgradnje.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 191.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, VRANJE, 180.000 €, 136,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 191.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal u širem centru Vranja, u blizini pijace Bujkovski most, predstavlja odličnu priliku za poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji. Objekat je novije gradnje i nalazi se u prizemlju, poslovne zgrade što ga čini praktičnim za različite namene. Ukupna površina lokala iznosi 136 m²,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELI POTOK, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju potpuno renoviran trosoban stan u Bloku 62, u ulici Dušana Vukasovića – idealan izbor za porodičan život u mirnom i dobro povezanom delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno četiri, u uredno održavanoj zgradi novije gradnje (2002), bez lifta. Zahvaljujući....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 250.000 € na 235.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 235.000 €, 72,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 250.000 €
11.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno uknjižen triplex u kući, na samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije u zgradi, što garantuje više privatnosti i mira. Triplex na tri etaže omogućava jasno razdvajanje privatnog i poslovnog dela, a fleksibilna struktura nudi veliki potencijal prilagođavanja....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 260.000 €
12.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan dvosoban stan. Retko se pojavi stan u Bulevar kralja Aleksandra na Lionu koji ima ovako funkcionalan raspored, dvostranu orijentaciju i toliki potencijal za moderno uređenje. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2024 - 336.000 €
08.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73. 10m2, dok galerija ima 15. 97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-196....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>