• GoHome Professional
pala cena pogodan do 210000 eura najnovije što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena pogodan do 210000 eura najnovije što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena pogodan do 210000 eura najnovije što jeftiniji

  • Za upit "pala cena pogodan do 210000 eura najnovije što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-25%

Promena cene sa 8.000 € na 6.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOSJERIĆ, 6.000 €, 4191,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 11.000 €
03.04.2026 - 8.000 €
24.04.2026 - 6.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kosjerić-Galovići, Gornja Vukobara Livada 41a Na prodaju lepo i prostrano zemljište površine 41 ar, uknjiženo kao livada, na teritoriji opštine Kosjerić. Parcela se nalazi u prirodnom i mirnom okruženju, okružena zelenilom i čistim vazduhom, što je čini idealnim mestom za odmor, poljoprivredu....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 14.000 € na 9.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 9.000 €, 1207,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 14.000 €
19.04.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 13 ari, sa direktnim pristupom glavnom putu, što ga čini lako dostupnim i veoma vidljivim. Napomena: Zbog dalekovoda preko parcele nije dozvoljena gradnja stambenih i visokih objekata, niti trajnih konstrukcija bez suglasnosti operatora. Plac je pogodan za:....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 14.000 € na 9.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 9.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 14.000 €
24.04.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 12.000 € na 11.500 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Šumice, 11.500 €, 5400,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 11.000 €
03.08.2025 - 12.000 €
20.02.2026 - 15.000 €
17.04.2026 - 12.000 €
27.04.2026 - 11.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.01.2025.,

www.indomio.rs

Trenutno sumica. Blizu asfalta, prikljucka na struju i zeleznicke stanice Ripanj tunel- stajalista Bg voza. Pogodan za poljoprivredu i sl.. Oznaceno je naselje- ne tacna lokacija. Fotografija je ilustrativna. Provizija u visini od 550 Eur u dinarima. 069 BEOKROV .

 
 
 
 
-43%

Promena cene sa 23.700 € na 13.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEZDAN, 13.500 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 23.700 €
08.05.2026 - 13.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PLAC! Na ulazu u Bezdan,iz pravca Sombora,na glavnom putu,4899m2,očišćen plac, nekada na njemu objekat od 220m2,koji postoji papirološki,pogodan za malu privredu,ugostiteljski objekta,skladište,cena 13500e Plac, Sombor - Bezdan | Prodaja · 13.500€.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 15.000 € na 14.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 14.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
05.02.2026 - 15.000 €
17.03.2026 - 14.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je plac idealne površine i pravilnog oblika, smešten pored puta na izuzetno atraktivnoj lokaciji u naselju Lipar. Ova pozicija pruža laku dostupnost i odličnu povezanost sa gradom, dok okruženje odiše mirom i zelenilom. Plac je pogodan za sve koji traže uređenu parcelu na....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 17.000 € na 15.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 17.000 €
27.03.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena garažna mesta u nivou visokog prizemlja. Pogodno za vozila svih dimenzija. Odličan manevarski prostor. Ulaz sa rampom. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 21.000 € na 15.990 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Staro Sajmište, 15.990 €, 10,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 21.000 €
13.03.2026 - 15.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U Bloku 22, garažno mesto, uknjiženo, površine 10m2. Garažno mesto je sa video nadzorom, kao i portirom, a nalazi se u neposrednoj blizini Sava Centra. Na parking mestu je moguće parkirati dva motora. Parking širine 2m, pogodan je za manja vozila poput punta, smarta, corsu i sl. Iznos....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 18.000 € na 16.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOSJERIĆ, 16.000 €, 3100,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 13.000 €
20.02.2026 - 18.000 €
13.05.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se nalazi u neposrednoj blizini jezera,sa asfaltnim prilazom do samog placa.U blizini se nalaze prikljuci sa strujom(u okruzenju postoje kuce)dok je za vodu predvidjeno kopanje bunara.Zahvaljujuci ravnoj konfiguraciji terena i lokaciji pogodan je za izgradnju turistickog objekta,vikendice....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 20.000 € na 17.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 17.000 €, 51,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 20.000 €
03.04.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se starija prizemna kuća u sremskom selu Buđanovci. Kuća je smeštena u prometnoj ulici. Plac ima lepu širinu ka ulici i pogodan je za izgradnju veće porodične kuće ili drugih objekata. Kuća zahteva kompletnu adaptaciju ili rušenje i izgradnju novog objekta. Sve informacije....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena pogodan do 210000 eura što jeftiniji (352)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>