• GoHome Professional
pala cena pogodan 130 m2 do 220000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena pogodan 130 m2 do 220000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena pogodan 130 m2 do 220000 eura najnovije što skuplji

  • Za upit "pala cena pogodan 130 m2 do 220000 eura najnovije što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 191.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, VRANJE, 180.000 €, 136,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 191.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal u širem centru Vranja, u blizini pijace Bujkovski most, predstavlja odličnu priliku za poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji. Objekat je novije gradnje i nalazi se u prizemlju, poslovne zgrade što ga čini praktičnim za različite namene. Ukupna površina lokala iznosi 136 m²,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Kotež, 140.000 €, 118,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
01.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128012, 5a, prizemna, struja, kanalizacija, pogodan za pp. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KIKINDA, 62.000 €, 131,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.07.2025 - 87.550 €
24.09.2025 - 65.000 €
06.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na extra lokaciji dve kuće. Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 .i još jednu uknjiženu nedovršenu.. Kuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasu iza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u dvorištu imamo....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 30.000 € na 28.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 28.000 €, 127,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 30.000 €
15.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se očuvana i održavana prizemna kuća u Sonti, površine 127 m², na placu od 446 m². Kuća je nameštena i odmah useljiva. Sastoji se od zatvorenog trema, hodnika, velike spavaće sobe, dečije sobe, prolazne sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i ostave. Krov u odličnom stanju.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena pogodan 130 m2 do 220000 eura što skuplji (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>