• GoHome Professional
pala cena pogodan 130 m2 do 210000 eura do 1300 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena pogodan 130 m2 do 210000 eura do 1300 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena pogodan 130 m2 do 210000 eura do 1300 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "pala cena pogodan 130 m2 do 210000 eura do 1300 eura/m2 što skuplji" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 602 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 37000 eura
    • do 47000 eura (prosečna cena)
    • do 56000 eura
    • do 473 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KIKINDA, 62.000 €, 131,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.07.2025 - 87.550 €
24.09.2025 - 65.000 €
06.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2025.,

www.indomio.rs

Na extra lokaciji dve kuće. Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 .i još jednu uknjiženu nedovršenu.. Kuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasu iza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u dvorištu imamo....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 45.000 € na 35.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 35.000 €, 132,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 45.000 €
22.02.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju očuvana, kompletno nameštena kuća u Kupusini, površine 132m2 na placu od 2619m2. Raspored: hodnik, 3 prolazne sobe, kuhinja, ostava, kupatilo i manja soba. Na placu: letnja kuhinja, garaža, 2 podruma, ambar i više pomoćnih objekata. ✔ voda sa vodovoda ✔ monofazna struja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena pogodan 130 m2 do 210000 eura do 1300 eura/m2 što skuplji'
180.000 €
180.000 €
25.000 €
 
-7%

Promena cene sa 30.000 € na 28.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 28.000 €, 127,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 30.000 €
15.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se očuvana i održavana prizemna kuća u Sonti, površine 127 m², na placu od 446 m². Kuća je nameštena i odmah useljiva. Sastoji se od zatvorenog trema, hodnika, velike spavaće sobe, dečije sobe, prolazne sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i ostave. Krov u odličnom stanju.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>