• GoHome Professional
pala cena pogodan 130 m2 do 180000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena pogodan 130 m2 do 180000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena pogodan 130 m2 do 180000 eura najnovije što skuplji

  • Za upit "pala cena pogodan 130 m2 do 180000 eura najnovije što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 126.000 € na 120.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 120.000 €, 121,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 126.000 €
15.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi lokal upisan u katastru 121m2 sa zemljištem ispod objekta površine 121m2. Seo lokala je orušen tako da je sada korisna površina oko 60m2. Mogućnost proširenja lokala do 121m2 kao i izidavanja sprata iznad lokala. Vrlo vredna i pametna investicija. Hvala što ste izdvojili....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 120.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DOBANOVCI, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 123.000 €
15.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Spratna vertikala kuće u Dobanovcima površine 120m2. Kuća se nalazi blizu glavne ulice i autoputa, ali zaklonjena od saobraćajne buke. Uknjižena je na 11,5 ari šireg, kultivisanog placa punog velikih trešanja i drugog voća sa manjim zidanim objektom izvrsnim za uzgoj kokica. Plac....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena 130 m2 do 180000 eura najnovije što skuplji (5)
  • pala cena pogodan do 180000 eura najnovije što skuplji (54)
  • pala cena pogodan 130 m2 do 180000 eura što skuplji (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>