• GoHome Professional
pala cena podrum uknjižen što skuplji najnovije do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena podrum uknjižen što skuplji najnovije do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena podrum uknjižen što skuplji najnovije do 80 m2

  • Za upit "pala cena podrum uknjižen što skuplji najnovije do 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-15%

Promena cene sa 530.000 € na 449.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 449.000 €, 78,00 m2 cca 5760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 530.000 €
13.03.2026 - 449.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstvena prilika, fantastican salonac u istorijskom delu Starog grada u jednoj od najtraženijih ulica nedaleko od Knez Mihailove, Kalemegdana, Saborne crkve.Stan je na visokom prizemlju, pogodan za stanovanje ili kao poslovni prostor. Stan je uknjižen na 78m2 ali poseduje još jednu....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 460.000 € na 420.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 420.000 €, 74,00 m2 cca 5680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 460.000 €
13.03.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Kalenić - Kičevska 3.0, 74m2 (dve terase 2m2 + 4m2), 1/6, podrum, interfon, klima. U srcu Vračara, nadomak Bulevara Kralja Aleksandra, u odličnoj održavanoj zgradi iz 1962. godine. Stan se nalazi na prvom od šest spratova, dvostran, svetao, kompletno renoviran. Odličnog rasporeda....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 449.000 €
27.02.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Topličin venac - Čika Ljubina 3.0, uknjižen na 69m2 mereno 73m2, norveški radijatori, 4/4, klima, interfon, podrum Kompletno renoviran i luksuzno opremljen 3,0 stan na najprestižnijoj lokaciji u Beogradu u pešačkoj zoni, tik uz Knez Mihailovu, Trg Republike, Narodni muzej....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 419.000 € na 399.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 399.000 €, 77,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 429.000 €
05.04.2026 - 419.000 €
17.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno atraktivan renoviran stan preko puta restorana Velika Skadarlija. Stan je uknjižen na vlasnika. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve komforne spavaće sobe, kupatila sa tuš zonom i kadom i ostave. Razrađen kao stan na dan može biti interesantna investicija.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 410.000 €
03.04.2026 - 390.000 €
10.04.2026 - 380.000 €
01.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel, bez lifta, interfon, ktv, internet, 3 klime, brzo useljiv, kompletno renoviran, uknjizen na 65 m2, podrum, zgrada iz 1965. godine. Odlican....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 390.000 € na 359.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 359.000 €, 88,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2024 - 255.000 €
23.05.2024 - 245.000 €
12.09.2024 - 255.000 €
03.10.2024 - 279.000 €
10.04.2025 - 249.000 €
18.09.2025 - 355.000 €
02.10.2025 - 349.000 €
02.04.2026 - 390.000 €
07.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2024.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine do Takovske ulice. Poznata je po Radio Beogradu, prvom klubu u Srbiji - Kod Laze Šećera, Ateljeu 212, Srpskoj kafani zbornom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360.000 € na 350.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 410.000 €
30.03.2026 - 390.000 €
08.04.2026 - 380.000 €
29.04.2026 - 360.000 €
13.05.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 350.000 € na 342.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 342.000 €, 76,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 350.000 €
13.02.2026 - 342.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Panciceva, 3.5, 76 m2 sa 2 terase, IV od X spratova, cg, 2 lifta, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran pre 10 godina, uknjizen na 72 m2, podrum, starogradnja. Na donjem Dorcolu, u mirnom i tihom kraju, u zgradi okruzenoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 345.000 € na 335.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 335.000 €, 87,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 368.000 €
29.09.2025 - 358.000 €
15.10.2025 - 350.000 €
07.12.2025 - 345.000 €
10.05.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zastupamo prodaju izuzetno funkcionalnog stana. Odlično koncipiran i lako adaptabilan na više načina. Stan poseduje dnevni boravak, 3 sobe, prostranu kuhinju, ostavu, kupatilo i 2 divne terase, podrum. Stan je dvostrano orijentisan. Dobro je izolovan, bez buke. Ima prelep pogled na....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 55,00 m2 cca 5460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 335.000 €
13.02.2026 - 320.000 €
10.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude luksuzan, kompletno renoviran dvosoban stan, u samom srcu Beograda, u mirnoj i tihoj Kondinoj ulici, u delu između Kosovske i Majke Jevrosime. Uknjižen je 1/1 na ime vlasnika, na 55m² korisnog prostora (sa lođom koja je ušla u površinu stana, sad ima 60m²),....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena podrum uknjižen što skuplji do 80 m2 (357)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>