• GoHome Professional
pala cena podrum do 38000 eura što manji 60 m2 Zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena podrum do 38000 eura što manji 60 m2 Zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena podrum do 38000 eura što manji 60 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "pala cena podrum do 38000 eura što manji 60 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 36000 eura (malo jeftiniji)
    • 39000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-19%

Promena cene sa 134.000 € na 109.180 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 109.180 €, 55,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 107.000 €
14.12.2025 - 134.000 €
15.05.2026 - 109.180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Čortanovci – kuća na prodaju, 100 m od glavnog puta, idealna za odmor i život u prirodi Na prodaju je kuća površine 55 m² u Čortanovcima, smeštena na samo 100 metara od glavnog puta, u mirnom i zelenilom okruženom delu naselja. Kuća se sastoji iz više funkcionalnih nivoa. U suterenu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m² u ulici Pariske komune. Stan je na petom spratu sa liftom i nije poslednji sprat. Postavljena PVC stolarija, zamenjene sve vodovodne, kanalizacione....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 244.000 € na 224.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 244.000 €
14.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odličan, komforan dvosoban stan površine 64m², uknjižen i uredno održavan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija za porodičan i miran život. Stan se nalazi u kvalitetno održavanoj zgradi sa video nadzorom i interfonom, okruženoj zelenilom, parkovima i kompletnim sadržajem....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 198.000 € na 194.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 194.000 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 198.000 €
11.05.2026 - 194.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodičan stan na odličnoj lokaciji, Kostolačka ulica U ponudi je funkcionalan porodičan stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija, u Kostolačkoj ulici, u neposrednoj blizini Super Vera i svih sadržaja neophodnih za savremen i komforan život. Lokacija se izdvaja po izuzetnoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena podrum što manji 60 m2 zadnjih 7 dana (9)
  • pala cena podrum do 38000 eura što manji zadnjih 7 dana (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>