• GoHome Professional
pala cena podrum do 37000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena podrum do 37000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena podrum do 37000 eura

  • Za upit "pala cena podrum do 37000 eura" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 389 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 35000 eura (malo jeftiniji)
    • 38000 eura (malo skuplji)
    • do 337 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • pogodan
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 35.000 € na 34.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 35.000 €
13.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 25.900 € na 24.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 25.900 €
18.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, udaljeno 10 km od Prijepolja uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja, potes Osoje, površine 1402 m² pretežno kosina. Na njemu se nalazi neuknjižena vikendica površine u osnovi 40 m², spratnosti Su+Pr+Pk. Poseduje: u prizemlju: podrum,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 19.800 € na 19.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 19.000 €, 45,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.06.2024 - 19.800 €
06.03.2026 - 19.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je vikendica smeštena u mirnom okruženju, na svega 2 km od centra Jagodine. Nalazi se uvučena od glavnog puta, što pruža dodatni mir i privatnost, dok plac ima i bočni prilaz koji omogućava lak pristup. Vikendica se sastoji od dve prostorije – dnevnog boravka i spavaće sobe.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena podrum do 37000 eura'
27.000 €
27.000 €
 
-38%

Promena cene sa 65.000 € na 40.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 134,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.11.2025 - 65.000 €
05.04.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju novo izgrađena kuća od 134 m2. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, gardarober, špajz, kupatilo, a ima i skriveni podrum ozidan sa staklenim flašama. Po podu pločice, stolarija PVC ulazna sigurnosna vrata. Grejanje na furunu, trofazna struja,....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 50.000 € na 40.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 360,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
01.05.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostorna kuća sa renoviranim prizemljem, dok gornji sprat čeka vašu adaptaciju. Domaćinstvo ima više soba, dva kupatila, veliku dnevnu sobu, ostavu, podrum i terase, što pruža idealan prostor za porodični život ili poslovne ideje. Karakteristike nekretnine: Kuća površine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 2)

<< <1> >>