• GoHome Professional
pala cena podrum do 180 m2 do 339 eura/m2 najnovij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena podrum do 180 m2 do 339 eura/m2 najnovij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena podrum do 180 m2 do 339 eura/m2 najnovije parking što skuplji

  • Za upit "pala cena podrum do 180 m2 do 339 eura/m2 najnovije parking što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 322 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 355 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 710.000 € na 695.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 695.000 €, 195,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 710.000 €
15.05.2026 - 695.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo ekskluzivan, neuseljavan stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Dedinje, ulica Miće Orlovića, na samom početku ulice koji važi za lepši i atraktivniji deo. Stan se nalazi u prizemlju manje, kvalitetne zgrade iz 2018. godine (ukupno 2 sprata) i uknjižen je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 565.000 € na 510.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 510.000 €, 96,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 565.000 €
15.05.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstven salonski dom sa dušom – dva stana u jednom, realne površine 107m2 (uknjiženih 96m²). Stan se prodaje uz obaveznu kupovinu zidane garaže 18m2 i natkrivenog parking mesta, ukupne vrednosti 55.000 eura. U mirnoj ulici u Profesorskoj koloniji, prodaje se elegantan četvorosoban....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 71, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 285.000 €
15.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana Ribara u delu do Save. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika kao prioritetom. Okruženje je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 242.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 23, 242.000 €, 70,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 246.000 €
15.05.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovica, 2.5, 70 m2, bez terase, XV od XX spratova, cg, telefon, 3 lifta, interfon, ktv, internet, 2 klime, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 67 m2, podrum, postoji mogucnost iznajmljivanja parking....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 151.500 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 151.500 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju (visina prvog sprata) u naselju Medaković 3, u blizini okretnice trolejbusa 29 i autobusa 18. U stanu je stavljen nov parket, pločice,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 151.500 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 151.500 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju (visina prvog sprata) u naselju Medakovic 3, u blizini okretnice trolejbusa 29 i autobusa 18. U stanu je stavljen nov parket, plocice,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
15.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena podrum do 180 m2 najnovije parking što skuplji (18)
  • pala cena podrum do 180 m2 do 339 eura/m2 parking što skuplji (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>