• GoHome Professional
pala cena podrum 170 m2 što manji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena podrum 170 m2 što manji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena podrum 170 m2 što manji Najnovije

  • Za upit "pala cena podrum 170 m2 što manji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-25%

Promena cene sa 130.000 € na 98.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 98.000 €, 157,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 125.000 €
18.03.2026 - 130.000 €
17.04.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća, na 2,8a placa, na ćošku Kudoške ulice i 15. Maja. Odlična lokacija, blizina škole, centra i svih neophodnih sadržaja. Podeljena u dve stambene jedinice. Stari deo kuće, građen od stare cigle i čerpića, betonski temelji, spoljni zidovi 80cm, cela kuća obložena....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 370.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 157,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 390.000 €
15.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran stan od 160 m² na odličnoj lokaciji, na svega 150 m od Bulevara kralja Aleksandra, u modernoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Raspored: – Donji nivo: dnevni boravak cca 60 m², balkon + zatvorena terasa 21 m², gostinjski toalet, pomoćna prostorija – Gornji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 385.000 € na 370.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 157,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 390.000 €
24.04.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 385.000 €
10.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan duplex na atraktivnoj lokaciji, po izuzetnoj ceni. Stan se nalazi u novijoj, modernoj zgradi, i uz njega ide i spoljno parking mesto. Postoji i mogućnost kupovine do 3 garažna mesta u okruženju. U neposrednoj bliuini je Bulevar kralja Aleksandra, škola, gimnazija,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900.000 € na 850.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 850.000 €, 159,00 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 900.000 €
11.05.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju luksuzna kuća na jednoj od najlepših i mirnih lokacija na Zvezdari, u ulici Lukijana Mušickog nadomak Zvezdarske Sume. Nekretnina je izuzetno kvalitetne gradnje, sa velikom kvadraturom, funkcionalnim rasporedom i privatnim dvorištem. Ukupna površina objekta iznosi oko 298m2,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 159.700 € na 145.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 159.700 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U lepo uređenom delu grada se prodaje nova kuća od 159m2 na placu od 7,5 ari. Kuća je izuzetno funkcionalna, poseduje tri komforne spavaće sobe, prostran hodnik za plakare, kupatilo, odvojen toalet, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, idealno mesto za porodično okupljanje, kuhinja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 590.000 € na 575.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 575.000 €, 167,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 590.000 €
29.04.2026 - 575.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dupleks 155m² (147m² grejne površine, 167m² stvarne površine) – izuzetna lokacija – direktna prodaja Na prodaju prostran i kvalitetno urađen dupleks stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, u izuzetno očuvanoj vojnoj zgradi sa liftom. Kvadratura: Uknjižena / grejna površina (bez....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 490.000 € na 399.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 399.000 €, 168,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 490.000 €
01.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića kuća, 168m2, terasa, prizemlje, grejanje na čvrsto gorivo, podno grejanje, video nadzor, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt, plac 44a Moderna luksuzna vila na Kosmaju – privatna oaza nadomak Beograda Na prodaju moderna prizemna vila na Kosmaju,....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 490.000 € na 399.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 399.000 €, 168,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 490.000 €
01.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Podrum Milosava Vlajića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena podrum 170 m2 što manji (29)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>