• GoHome Professional
pala cena podno grejanje zadnjih 14 dana što jefti - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena podno grejanje zadnjih 14 dana što jefti - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena podno grejanje zadnjih 14 dana što jeftiniji

  • Za upit "pala cena podno grejanje zadnjih 14 dana što jeftiniji" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 3.280 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • 4.sprat
    • ekskluzivan
    • prizemlje
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 220.000 €
02.01.2026 - 199.000 €
11.01.2026 - 190.000 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

1,5 Stari grad , blizina Kalemegdana , 33m2 ( 30m2 + terasa 3m2 ) , 27m2 uknjizena kvadratura , 3 / 4 , bez lifta , eg / struja , podno grejanje u kupatilu , luksuzan salonski stan , kompletno renoviran 2025. godine , severoistocno orijentisan , svetao , velike staklene povrsine ,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 105.000 €, 49,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u Zemunu Šilerova predstavlja idealnu priliku za one koji traže kvalitetan dom u mirnom, a odlično povezanom naselju Sava Kovačević. Ova nekretnina u novogradnji iz 2019. godine pruža vrhunski komfor na 49m², čineći je jednom od najatraktivnijih ponuda u ovom delu grada za sve....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 157.700 € na 143.300 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 143.300 €, 45,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 157.700 €
07.05.2026 - 143.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lokacija: Učiteljsko naselje (najmirniji deo, blizina BEO Shopping Centra i Cvetkove pijace) Strukture: 1.5, 2.0 i 2.5 (dostupno na više etaža) Status: Pouzdan i proveren investitor (čista dokumentacija) Kupovina stana nije samo kupovina kvadrata, već investicija u kvalitet života.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena podno grejanje zadnjih 14 dana što jeftiniji'
222.000 €
222.000 €
170.000 €
 
-3%

Promena cene sa 175.100 € na 169.950 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 185.200 €
23.11.2025 - 175.100 €
08.05.2026 - 169.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo vam nov, neuseljavan po strukturi trosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole, vrtića Ovaj stambeni prostor čine, svetao dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.09.2025 - 220.000 €
11.12.2025 - 200.000 €
08.01.2026 - 190.000 €
30.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu, u ulici Cara Dušana. Kao centralna lokacija, infrastrukturno je kompletno pokrivena u svim aspektima. U neposrednoj blizini je sve što je....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 203.500 € na 185.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ČAJETINA, 185.000 €, 100,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 209.000 €
11.03.2026 - 203.500 €
10.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivnu kuću u modernom kompleksu , kompletno opremljenu sa wellness sadržajem u naselju Šainovci, jednom od najmirnijih i najpoželjnijih delova Zlatibora. Kuća je smeštena na posebnoj parceli površine 4,5–5 ari, a površina objekata je 100m2, raspoređena na dva....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 195.000 €, 104,45 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 195.000 €, 104,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.000 € na 196.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 196.000 €, 45,00 m2 cca 4360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 205.000 €
08.05.2026 - 196.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je renoviran dvosoban stan merene površine 45m², smešten na drugom spratu u mirnom okruženju na Senjaku. Uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi. Stan je renoviran u potpunosti – zamenjene su sve instalacije, ugrađeno podno grejanje, PVC stolarija (8 komora), kao i visokokvalitetan....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 265.000 € na 225.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 225.000 €, 64,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 228.800 €
12.10.2025 - 275.000 €
08.02.2026 - 225.000 €
10.04.2026 - 265.000 €
08.05.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličnu novogradnju na Lekinom brdu u blizini Tempa. Izuzetna prilika za život u mirnom i lepom okruženju. Karakteristike: -alu stolarija -podno grejanje -španska keramika -inverter klime -sigurnosna vrata -smart sistem -toplotne pumpe Nekretnina ima korišćenje dvorišta....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.880 € na 250.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 260.880 €
05.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054347 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN - PENTHAUS 104,35m2… <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 285.000 € na 265.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 265.000 €, 58,00 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 313.000 €
01.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €
10.05.2026 - 265.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U blizini Trga republike u ulici Jelene Ćetković, prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan stan na četvrtom spratu odlično održavane zgrade. Stan se nalazi u uknjiženoj nadogradnji iz 2014. godine, sa liftom, tako da su 2014 zamenjene sve instalacije, stolarija i kompletno uređenje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 295.000 € na 285.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 295.000 €
07.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Potpuno namešten, luksuzno opremljen trosoban stan u mirnoj ulici u blizini Dimitrija Tucovića sa garažnim mestom u garaži zgrade i funkcionalnom velikom ostavom od 12 m2. Zgrada je završena 2012. godine. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 310.000 € na 300.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BANOSTOR, 300.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 310.000 €
05.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:3004519. BANOŠTOR, KUĆA, ČETVOROSOBNA 220 m2. Ekskluzivna kuća sa panoramskim pogledom na Dunav – Banoštor. Na prodaju prelepa porodična kuća površine 220 m², smeštena na prostranom placu od 23 ara, u jednom od najlepših delova Banoštora, nadomak obale Dunava. Ova nekretnina....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 391.400 € na 370.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 370.800 €, 142,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2024 - 391.400 €
10.05.2026 - 370.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Ponosno vam nudimo na prodaju Ekskluzivan stan u urbanoj vili.Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvlitetnijim materijalima i dodatno unapređen tehnološkim inovacijama -SMART HOME SISTEM. Ovaj stan je idealan izbor za sve one koji traže savremeni dom sa visokim....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 490.000 € na 399.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 399.000 €, 168,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 490.000 €
01.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića kuća, 168m2, terasa, prizemlje, grejanje na čvrsto gorivo, podno grejanje, video nadzor, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt, plac 44a Moderna luksuzna vila na Kosmaju – privatna oaza nadomak Beograda Na prodaju moderna prizemna vila na Kosmaju,....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 490.000 € na 399.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 399.000 €, 168,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 490.000 €
01.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića kuća, 168m2, terasa, prizemlje, grejanje na čvrsto gorivo, podno grejanje, video nadzor, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt, plac 44a U ponudi luksuzna vila na Kosmaju na placu površine 44a. Udaljena je samo 45 minuta od centra Beograda.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 406.000 € na 399.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 74,00 m2 cca 5390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 479.000 €
12.12.2025 - 459.000 €
14.01.2026 - 449.000 €
04.02.2026 - 439.000 €
20.03.2026 - 409.000 €
17.04.2026 - 406.000 €
08.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran trosoban stan površine 74m2 u pešačkoj zoni, nadomak Knez Mihailove ulice u samom centru Beograda. Stan se nalazi u održavanoj zgradi sa liftom i predstavlja spoj autentičnog šarma starogradnje i modernog komfora. Stan je kompletno renoviran, svetao i prozračan,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>