• GoHome Professional
pala cena do 2600 eura/m2 potkrovlje najnovije što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena do 2600 eura/m2 potkrovlje najnovije što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena do 2600 eura/m2 potkrovlje najnovije što veći

  • Za upit "pala cena do 2600 eura/m2 potkrovlje najnovije što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-21%

Promena cene sa 1.632.960 € na 1.293.390 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IRIG, 1.293.390 €, 18144,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 1.632.960 €
29.04.2026 - 1.293.390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetna prilika za investiciju 7 parcela različitih površina koje se nalaze u atraktivnom području na Fruškoj gori, u katastarskoj opštini Vrdnik. Lokacija je poznata po prirodnom okruženju, čistom vazduhu i sve većoj potražnji za turističkim i rekreativnim sadržajima.....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 140.000 € na 107.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SMEDEREVO, 107.000 €, 3200,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 140.000 €
29.03.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Orešac, na Smederevskom putu, 31 ar placa i dva neupisana objekta. Mala, stara kuća od oko 30 kvadrata i novoizgrađena kuća u sivoj fazi (prizemlje je radionica od oko 60 kvadrata), sprat i potkrovlje je stambeni prostor od oko 110 kvadrata. Na glavnom putu, prilaz placu i sa zadnje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 550.000 € na 540.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 540.000 €, 768,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 550.000 €
17.04.2026 - 540.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da ponudimo kuću sa 4 etaže na famoznih 17ari placa. Lokacija:Objekat se nalazi u srcu Borče, na 200m od "Zrenjaninca", u blizini škola, marketa i gradskog prevoza Kuća Po+P+1+Pk: Objekat je lociran centralno u velikom sopstvenom ograđenom dvorištu od 17 ari. Postoji....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 299.000 € na 275.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 275.000 €, 511,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 299.000 €
06.05.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostrana, uknjižena, zasebna kuća u mirnom delu Boleča. Svojim kapacitetom i organizacijom prostora nudi neverovatne mogućnosti - bilo za život višečlane porodice, bilo kao kombinacija stambenog i poslovnog prostora. Osnovne karakteristike: - površina kuće 511m2 na 4 nivoa....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 520.000 € na 480.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Altina, 480.000 €, 510,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 520.000 €
26.04.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odlična kuća, trostrane orijentacije, okružena zelenilom u mirnom delu Zemuna na Altini. Pelet/EG, 3 kupatila, 3 klime, terasa, ostava, vešeraj, dvorište, internet, interfon, video nadzor, garaža. Kuća je spratnosti PST+ PR+ PTK (svaki po 170m2) i smeštena je na placu od 5 ari. Prostorije:....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 190.000 € na 160.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 160.000 €, 472,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2025 - 190.000 €
27.02.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve kuće na placu od 1339m2 čija je širina fronta oko 20m, MZ Žarko Zrenjanin. Prva kuća je prizemna, površine 181m2 i koristila se kao restoran. Sastoji se od sale, kuhinje, ostave i sanitarnog čvora. Druga kuća je troetažna: Po+P+Pk, površine 291m2. U prizemlju se nalazi predsoblje,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 340.000 € na 310.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 310.000 €, 467,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 340.000 €
17.04.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična stambena zgrada u Mirijevu u ulici Sonje Savić, , spratnosti SUT +P+1 + PK ukupne neto korisne površine 467 m2. Suteren čine 2 garaže ukupne korisne površine 129,21 m2 , prizemlje (četvorosoban stan ) je kompletno sređeno neto korisne površine 119,37 m2, na prvom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270.000 € na 250.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 250.000 €, 450,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Dodatno: uknjizena, odmah useljiva, klima, ktv, podrum, telefon, internet, dve garaze, parking, cetiri terase, pomocni objekat/pusnica, gradska kanalizacija, voda, struja. Dodatni opis: Na Prodaju: Prelepa Porodična Kuća u Inđiji Ova prostrana i funkcionalna kuća, smeštena na parceli....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 230.000 € na 200.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 200.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 230.000 €
17.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.gsigma.rs

Na prodaju dve kuće na jednom placu na parceli od 1109 m2, širina uličnog fronta okvirno 13.5 metara. Oba stambena objekta su uknjižena. Kuća koje je bliža ulici ima 132 m2 u osnovi. Uknjižena je prizemlje plus potkrovlje. Ovaj objekat ima 4 spavaće sobe, dva kupatila, prostran dnevni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 2600 eura/m2 potkrovlje što veći (226)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>