• GoHome Professional
pala cena do 2500 eura/m2 potkrovlje zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena do 2500 eura/m2 potkrovlje zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena do 2500 eura/m2 potkrovlje zadnjih 7 dana do 120000 eura

  • Za upit "pala cena do 2500 eura/m2 potkrovlje zadnjih 7 dana do 120000 eura" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.141 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 260 m2
    • 320 m2
  •  Po ceni
    • do 39000 eura
    • do 49000 eura (prosečna cena)
    • do 59000 eura
    • do 494 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • prizemlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 145.000 € na 120.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 120.000 €, 265,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 150.000 €
10.05.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća, smeštena u mirnom i zelenom delu Barajeva, sa prelepim pogledom ka jezeru i okolnoj prirodi. Nekretnina je idealna za kupce koji traže mir, komfor, veliku parcelu i mogućnost uređenja doma po sopstvenoj meri. Objekat je uknjižen 1/1 i potpuno bez tereta.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 130.000 €, 263,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 160.000 €
10.04.2026 - 155.000 €
22.04.2026 - 140.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća novije gradnje, uknjižena na 263m2 korisne površine u selu Pudarci, opština Grocka. Kuća je podeljena vertikalno:dva ulaza, dva broja, a ima dve etaže, prizemlje i potkrovlje. Vertikale su identične i u prizemlju svake je kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom (open....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DONJE VLASE, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena do 2500 eura/m2 potkrovlje zadnjih 7 dana do 120000 eura'
96.350 €
96.350 €
 
-5%

Promena cene sa 101.000 € na 96.350 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 96.350 €, 41,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 101.000 €
13.05.2026 - 96.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo komforan mali stan na dobroj lokaciji u potkrovlju novogradnje. Odličan, funkcionalan raspored. Mirno, urbano okruženje sa kompletnom infrastrukturom. Pogodno za život kao i za izdavanje. Završetak radova za oko dva meseca. Za sada keš kupci. Preporuka. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 101.000 € na 96.350 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 96.350 €, 41,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 101.000 €
13.05.2026 - 96.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 0)

<< <1> >>