• GoHome Professional
pala cena do 2500 eura/m2 najnovije potkrovlje do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena do 2500 eura/m2 najnovije potkrovlje do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena do 2500 eura/m2 najnovije potkrovlje do 82000 eura

  • Za upit "pala cena do 2500 eura/m2 najnovije potkrovlje do 82000 eura" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 82.000 € na 75.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 82.000 €
01.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno opremljen 1.5 apartman, površine 31 m2 + terasa 4 m2, na Zlatiboru, u 1.zoni, smešten u prizemlju nove apartmanske zgrade, koja ima su+pr+ 3 sprata i potkrovlje. Spoljašnja stolarija je aluminijumska, sa roletnama, grejanje na norveške radijatore na daljinsko upravljanje.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 129,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 80.000 €
17.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuće od 129m2 sa poslovnim prostorom od 136m2 na placu površine 892m2.Stolarija kuće je pvc, na podovima je laminat a na plafonu tavanica. Struja je trofazna sa dvotarifnim brojilom,dok je grejanje klasično na čvrsto gorivo. Kuća poseduje bušeni bunar od 53m dubine i septičku....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 95.000 € na 80.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 198,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 125.000 €
27.08.2025 - 95.000 €
08.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Kelebija, prodaje se samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 149kvm na placu veličine 1377kvm. Građena je 1985 godine od cigle i u dvorištu ima zidana garaža sa kupatilom, letnjom kuhinjom i ostavom ukupne površine 40kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: dnevnu sobu,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 85.000 € na 79.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 35,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 85.000 €
01.04.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kompletno opremljen 1.5 apartman, površine 35 m2, na Zlatiboru, u 1.zoni, smešten u potkrovlju nove apartmanske zgrade, koja ima su+pr+ 3 sprata i potkrovlje. Spoljašnja stolarija je aluminijumska, sa roletnama, grejanje na norveške radijatore na daljinsko upravljanje. Zgrada....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 110.000 € na 85.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARADAC, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Aradac – četvorosobna kuća sa potkrovljem površine 200m2 + 4 poslovne zgrade površine 126m2, 100m2, 177m2 i 243m2 (na većini zgrada je skinut krov) na placu površine 10,6 ara. Trofazna struja, plin. Svi objekti su uknjiženi. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 110.000 € na 85.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Aradac - četvorosobna kuća sa potkrovljem površine 200m2 + 4 poslovne zgrade površine 126m2, 100m2, 177m2 i 243m2 (na većini zgrada je skinut krov) na placu površine 10,6 ara. Trofazna struja, plin. Svi objekti su uknjiženi. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 58.000 €, 114,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.12.2024 - 103.000 €
07.02.2025 - 85.000 €
12.02.2025 - 80.000 €
26.02.2025 - 78.000 €
14.03.2025 - 75.000 €
26.03.2025 - 70.000 €
11.06.2025 - 65.000 €
01.10.2025 - 60.000 €
29.03.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Palić, prodaje se samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 114kvm na placu veličine 870kvm. Građena je od mešanog materijala. U svom sastavu na prizemlju poseduje: dnevni boravak, spavaću sobu kuhinju sa trpezarijom i špajzom, kupatilo, dok se na spratu nalaze: dve....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 55.000 €, 183,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 75.000 € na 55.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 144,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 85.000 €
24.04.2026 - 75.000 €
01.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prizemna dvosobna kuća sa potkrovljem od 144 m², u mirnom zajedničkom dvorištu.Kuća je građena od čvrstog materijala, sa keramikom na podovima i pvc stolarijom. Grejanje je na podno na električni kotao. Priključci: gradska voda, kanalizacija, trofazna struja sa dva strujomera.Sastoji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 2500 eura/m2 potkrovlje do 82000 eura (37)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>