• GoHome Professional
pala cena do 2500 eura/m2 najnovije 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena do 2500 eura/m2 najnovije 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena do 2500 eura/m2 najnovije 2.sprat

  • Za upit "pala cena do 2500 eura/m2 najnovije 2.sprat" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 74.000 € na 71.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 71.000 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 74.000 €
13.05.2026 - 71.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Studio - garsonjera na prodaju, ublizini Metroa na Petlovom brdu, suprotno orijentisan i zaklonjen od Ibarskog puta. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta, svetao i južno orijentisan. Stan čini ga jedna velika prostorija i odvojeno kupatilo. Stan je u dobrom stanju,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 97.850 € na 92.700 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 92.700 €, 38,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 97.850 €
27.03.2026 - 92.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

U naselju Adice ,prodaje se jednoiposoban stan od 38m2-koji se nalazi na drugom spratu ,južno (dvorišno )orjentisan.. veoma osvetljen stan,prodaje se namešten (sve bez bele tehnike).. maksimalno iskorišćen svaki kvadrat. sastoji se od svetlog dn.boravka sa kuhinjom i trpezarijom ,odvojene....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 126.000 € na 117.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 117.000 €, 47,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 120.000 €
30.01.2026 - 129.600 €
27.03.2026 - 117.000 €
29.03.2026 - 126.000 €
03.04.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan, Novi Sad, Detelinara Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja, dvosoban stan- Novi Sad, Detelinara Prodajemo uknjižen funkcionalan dvosoban stan površine 47 m², na drugom spratu. Zgrada se nalazi u mirnom delu, okruženom zelenilom, idealno za porodični život. Stan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 142.000 € na 139.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 139.000 €, 56,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
23.02.2026 - 145.000 €
03.04.2026 - 142.000 €
06.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se 2.5 stan u centru Železnika na svega par koraka od okretnice autobusa 88 i 58. Stan ima odličan raspored i vrlo lako se može adaptirati još jedna spavaća soba. Stan se nalazi na 2 spratu od 6 u zgradi sa liftom.Stan poseduje i pripadajući podrum. Ispred zgrade se nalazi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 102.500 € na 98.400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.400 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 102.500 €
06.05.2026 - 98.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora. Ovaj stan je na drugom spratu, sa kosinama samo u jednom delu dnevnog boravka .Izuzetno funkcionalan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 142.000 € na 139.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 139.000 €, 59,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 142.000 €
06.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m², sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban. Stan je uknjižen i nalazi se na drugom spratu uredne stambene zgrade sa ukupno šest spratova i liftom. Sastoji se od: dve komforne sobe hodnika kuhinje sa trpezarijom zatvorene terase....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 171.800 € na 164.800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 166.850 €
18.02.2026 - 171.800 €
24.04.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na Salajci. Stan se nalazi na drugom spratu od tri u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavace sobe, kuhinje, dva kupatila i dve terase. Stan je dvorisno orjentisan. U sklopu zgrade postoji zajednicki parking, dostupan svim stanarima.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja, u mirnom okruženju a blizu svih bitnih gradskih sadržaja, atraktivna ponuda na prestižnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 2500 eura/m2 2.sprat (145)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>