• GoHome Professional
pala cena do 2500 eura/m2 2.sprat Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena do 2500 eura/m2 2.sprat Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena do 2500 eura/m2 2.sprat Zadnjih 14 dana klima

  • Za upit "pala cena do 2500 eura/m2 2.sprat zadnjih 14 dana klima" pronađeno 2 nekretnina - prosečna cena 1.796 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 190 m2
    • 230 m2
  •  Po ceni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 295.000 € na 290.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MALI MOKRI LUG, 290.000 €, 190,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 295.000 €
03.05.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kuća kvalitetne gradnje, pikovana kamena fasada, izgrađena na 5,5 ari placa, uređeno i ograđeno dvorište. U prizemlju su dve garaže, letnja kuhinja i toalet. Unutrašnjim stepeništem se ulazi na prvi i drugi sprat, na obe etaže je po jedan trosoban stan. Na prvom spratu se iz dnevne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 0)

<< <1> >>