• GoHome Professional
pala cena do 2300 eura/m2 zadnjih 14 dana dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena do 2300 eura/m2 zadnjih 14 dana dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena do 2300 eura/m2 zadnjih 14 dana dvorište 160 m2

  • Za upit "pala cena do 2300 eura/m2 zadnjih 14 dana dvorište 160 m2" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 1.714 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 245.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 235.000 €, 160,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 245.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća 6.0. sobna,160m2 korisne površine + 17m2 garaže koja je pripojena stambenom delu, plus dve terase, etažno grejanje na gas ili struju, inverter klime, gradska voda, kanalizacija, alarm, internet. Sama na placu od 7,75 ari, ograđeno dvorište. Kuća se sastoji od PR+I+PTK....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 159.700 € na 145.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 159.700 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U lepo uređenom delu grada se prodaje nova kuća od 159m2 na placu od 7,5 ari. Kuća je izuzetno funkcionalna, poseduje tri komforne spavaće sobe, prostran hodnik za plakare, kupatilo, odvojen toalet, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, idealno mesto za porodično okupljanje, kuhinja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 365.000 € na 345.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 345.000 €, 155,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 365.000 €
15.05.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju novija porodična kuća površine 155m2,smeštena na dve etaže u naselju Veliki Mokri Lug. Donja etaža:ulazni hodnik,open space dnevni boravak sa izlazom na terasu I u dvorište,moderna kuhinja sa šankom,kancelarijski deo I manje kupalo. Gornja etaža:dve komforne spavaće sobe....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena do 2300 eura/m2 zadnjih 14 dana dvorište 160 m2'
345.000 €
345.000 €
 
-5%

Promena cene sa 365.000 € na 345.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 345.000 €, 155,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 365.000 €
15.05.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno -1)

<< <1> >>